PDA

View Full Version : پرداخت آنلاین بانک پارسیان

mahdi66b
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 09:56 صبح
سلام
من با بانک پارسیان قرارداد بستم ولی نتونستن راه اندازی کنم . کسی آموزش راه اندازی اش را داره؟
فایل راهنمای خود بانک هم خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد.
اگر امکانش هست توضیحی در موردش بفرمایید.
سیستمش هم PHP هست.

sajadonline
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 17:21 عصر
مورد خاصی نداره شما باید با Soap Client , Soap service آشنا باشید خیلی راحت هست یک سری اطلاعات از این طریق به بانک ارسال میکنید احراز هویت میشین و کاربر جهت پرداخت به بانک میره و در برگشت هم یک سری اطلاعات به شما ارسال میشه شما Verify میکننین تا مبلغ به حسابتون واریز بشه

mehrdad_andami
چهارشنبه 30 تیر 1389, 19:55 عصر
سلام و عرض خسته نباشيد به دوستان.
اين ماركت ساز طلايي در كد هاش خيلي مشكل داره چند جا خودم ديدم كه اشتباه هاي خنده داري داره به عنوان مثال در يكي از فايلهاي PHP مربوط به پرداخت پارسيان قبل از اينكه PHP شروع كنه <? زده بود كه ارور ميداد و......
مشكل من اينه كه وقتي PIN بانك پارسيان رو در قسمت مديريت وارد ميكنم و ميرم تو فروشگاه براي خريد پرداخت پارسيان رو ميزنم ميگه : "خطاي نامشخص"
اين خطا يعني "خطاي نامشخص" از فايل pec.php در مسير

catalog\controller\payment\pec.php
در خط 90 تا 113 وقتي در شرط switch گير مي افته و برابر مقدار default قرار ميگيره در خط 111 لود ميشه...!!!
حالا با بررسي اين شرط و تريس كردن كد من رسيدم به متغيير

$res
در خط 66 كه احتمال ميدم مشكل از پرامترهايي كه پاس ميده آب ميخوره...!!!

$res=$client->PinPaymentRequest($this->data['PIN'] , $amount, $order_info['order_id'], $callbackUrl, $authority, $status);
خواهش ميكنم اگه كسي بلد هست كمك كنه اين مشكل براي من خيلي مهم هستش...!!!http://www.barnamenevis.org/forum/images/smilies/yahoo/107.gif

sahand02
یک شنبه 10 مرداد 1389, 12:50 عصر
سلام من اسكريپت پرداخت آنلاين بانك ملي رو نوشتم همراه با سيستم مديريت براي مديريت خريدها اگه خواستي زنگ بزن

09383501998

reza5004
شنبه 06 شهریور 1389, 12:26 عصر
سلام من اسكريپت پرداخت آنلاين بانك ملي رو نوشتم همراه با سيستم مديريت براي مديريت خريدها اگه خواستي زنگ بزن

09383501998

salam.
man script banke parsin ro download kardam vali in errore ro mide:

Fatal error: Cannot redeclare class soapclient in pec24\nusoap\nusoap.php on line 5471
agar mitonin lotfan be man komak konin mamnon

SilverLearn
دوشنبه 30 خرداد 1390, 14:50 عصر
آقا اين فايل راهنمايي كه بانك پارسيان مي فرسته بعضي تابع هاش اشتباه است به خاطر اينكه تابع هاش عوض شده
مثلا ديگه تابع Geterror , getProxy وجود ندارند ....
تابع call هم بايد به صورت __call استفاده بشه مثل كد زير

'pin' => $pin , // this is our PIN NUMBER
'amount' => $amount,
'orderId' => $orderID,
'callbackUrl' => $callbackUrl,
'authority' => $authority,
'status' => $status
);
$sendParams = array($params) ;
$res = $soapclient->__call('PinPaymentRequest', $sendParams);

قبلا هم از اين وب سرويس استفاده ميشد

$soapclient = new soapclient('https://www.pec24.com/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx?wsdl','wsdl');

كه بايد پارامتر دوم اون رو حذف كنيد

$soapclient = new soapclient('https://www.pec24.com/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx?wsdl');

hamed-php
چهارشنبه 01 تیر 1390, 10:03 صبح
سلام

اگر فایل nusoap.php که کلاس soapclientرو در بر داره بگذارید ممنون میشم

hamed-php
دوشنبه 06 تیر 1390, 09:43 صبح
در برگشت هم یک سری اطلاعات به شما ارسال میشه شما Verify میکننین تا مبلغ به حسابتون واریز بشه

در هنگام واریز وجه ، پول از حسابم کم میشه ولی دوباره سند اصلاحیه میخوره و تراکنش انجام نمیشه

در قسمت دوم یعنی PinPaymentEnquiry مشکل دارم:
اول : callbackUrl رو به کجای سایتم ارجاع بدم
دوم : REQUEST _$ آیا یک تابع سوپر گلوبال هست یا باید از متد گت استفاده بشه در قسمت برگشتی یعنی همون PinPaymentEnquiry
سوم: عملیات verfiy رو شما چطور انجام میدهید
اگر راهنمایی فرمایید ممنون میشم