PDA

View Full Version : حجم زیاد !

Delphi Skyline
دوشنبه 16 خرداد 1384, 21:01 عصر
چگونه با دستور حجم برنامه را زیاد کنیم . یعنی دروغی :kaf:

Developer Programmer
سه شنبه 17 خرداد 1384, 10:59 صبح
در اسمبلی از یه همچین دستوری استفاده میکردیم

a dw 1000 dup('z')

Inprise
چهارشنبه 18 خرداد 1384, 20:12 عصر
چگونه با دستور حجم برنامه را زیاد کنیم

باید مشخص باشه منظور از حجم برنامه چیه . احتمالا" داری در مورد سی دی هائی که با نمایش حجم فوق العاده زیاد محتویات امکان کپی کردن رو از "برخی" نرم افزارهای کپی میگیرن حرف میزنی ، که اگر اینطوری ندا بده توضیح بدم .

در اسمبلی از یه همچین دستوری استفاده میکردیم

کدی که نوشتی هزار تا DoubleWord محتوی z تعریف/تولید میکنه ؛ ربطی به سوال پرسیده شده نداره

Developer Programmer
چهارشنبه 18 خرداد 1384, 20:48 عصر
ربطی به سوال پرسیده شده نداره
عمو جان وقتی ویروس می نوشتیم واسه اینکه Jump اصلی فایل رو یه جایی ذخیره کنیم از یه همچین دستوری استفاده میکردیم ... حال اگه فایل اجرایی رو باز کنی می بینی که داخل فایل 1000 تا z نوشته شده که هم حجم اشغال میکنه و هم اضافیه! ... خوب هرکس از یه روشی میره! :mrgreen:

Inprise
چهارشنبه 18 خرداد 1384, 23:22 عصر
عمو جان وقتی ویروس می نوشتیم واسه اینکه Jump اصلی فایل رو یه جایی ذخیره کنیم از یه همچین دستوری استفاده میکردیم ... حال اگه فایل اجرایی رو باز کنی می بینی که داخل فایل 1000 تا z نوشته شده که هم حجم اشغال میکنه و هم اضافیه! ... خوب هرکس از یه روشی میره!

مطمئنا" نمیدونی داری در مورد چی حرف میزنی ؛ لزومی نداره ادامه اش بدی . اونی که نمیفهمه سراغ این مباحث نمیاد و اونی که میفهمه داره بهت میگه آدم با چیدن کلماتی که مطلقا" ربطی به هم ندارن با سواد نمیشه رفیق . امیدوارم همین دو خط برای همیشه بس باشه و لازم نباشه دوباره جائی تکرارشون کنم .

sh
پنج شنبه 19 خرداد 1384, 12:57 عصر
در مورد سی دی هائی که با نمایش حجم فوق العاده زیاد محتویات امکان کپی کردن رو از "برخی" نرم افزارهای کپی میگیرن

اگر ممکنه یه توضیح فنی بده

البته من سورس این نرم افزار "TZ Copy" رو به زبان VB دارم

ma3takhafan
جمعه 26 تیر 1388, 11:41 صبح
من سورس این نرم افزار "TZ Copy" رو به زبان VB دارم
اگه میشه لطف کنید سورس رو بزارید ما هم استفاده کنیم.