PDA

View Full Version : سوال::چگونگی ساخت نرم افزار!!!!!!!!!!

movi60cent
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 20:12 عصر
سلام .من دانشجوی مهندسی نرم افزارم.میخواستم ببینم چجوری اصلا نرم افزار تولید میشه.!این که اول باید بودجه بندی وتحلیل ریسک و...همه رو بلدم .میخوام بدونم مثلا من همه کارها را انجام دادم و میخوام الان شروع به نوشتن کنم.کجا باید بنویسم .مثلا بعضی ها میگن c++.خوب اگه نوشتم چجوری شکل و کلید بهش بدم .اونو توی جاوا بلدم ولی با c++بلد نیستم.کلا اگه لطف کنید توضیح بدین از اول خیلی ممنون میشم.زکات چیزی رو که بلدین اینه که به دیگران هم یاد بدین.خیلی خیلی ممنونم از همه شما...:بوس:

movi60cent
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 22:19 عصر
fجون م.ک جواب بدین

yaseen
پنج شنبه 13 خرداد 1389, 23:14 عصر
دوست عزیز شما اول مشخص کن چه نوع برنامه ای می خوای بنویس تا بهتر بشه راهنمایی کرد
زبان های برنامه نویسی هم که الاماشالله هرچی دلت بخواد هست. شما باید ببینی چه برنامه ای می خوای بنویسی و با توجه به اون زبان برنامه نویسیت رو مشخص کنی

movi60cent
جمعه 14 خرداد 1389, 11:21 صبح
مثلااگه بخوام برنامه حسابداری بنویسم.من میخوام بدونم اون شکل گرافیکی مثل آیکون ها و کلید ها که برنامه پشت انها قرار داره چجوریه؟الان مثلا من کد نوشتم .خوب چیکار کنم .چجوری تبدیل به یک نرم افزار شامل کلید و...کنم

runlevelx
یک شنبه 16 خرداد 1389, 00:18 صبح
گویا با محیط های ویژوالی کار نکردید، تو اینگونه محیط ها بخشی برای طراحی رابط ( همون دکمه ها و آیکن ها و ...) به صورت گرافیکی وجود داره و شما بعد از طراحی رابط، کد هر قسمت رو می نویسید

mohsensaghafi
یک شنبه 16 خرداد 1389, 00:24 صبح
سلام دوست عزیز.
یه زبان visual رو نصب کن و اون رو باز کن. یکم تو محیطش بگرد کلی از ابهاماتت برطرف می شه.

_lotus_
شنبه 19 تیر 1389, 08:30 صبح
سلام
ساخت و توليد نرم‌افزار قبل از انتخاب زبان از تحليل و طراحي مسئله آغاز ميشه و در طول عمر نرم‌افزار هم ادامه پيدا ميكنه
كلا پيشنهاد ميكنم كه روي مباحث مهندسي نرم‌افزار بيشتر وقت بذاري
كتاب "به سوي توليد بهتر نرم‌افزار: اصول مهندسي نرم‌افزار" ميتونه خيلي كمك كنه
اينم آدرسش:
http://sadighim.ir/SEbook/

programmerman
دوشنبه 01 شهریور 1389, 00:11 صبح
سلام خوبه كه ما دانشجويان نرم افزار با هم همكاري داشته باشيم وبا هم بحث كنيم راجع به برنامه نويسي ومضوعات كامپيوتر قطعا اين كار قدرت وسرعت مارو در توليد علم چندين برابر ميكنه همون كاري كه خارجي ها كردن به هر حال golestanamarezust@yahoo.com ايميل منه برنامه نويسيم زياد خوب نيست اما تشنه ي علم هستم وفقط يك يار علمي خوب ميخوام