PDA

View Full Version : سوال: ASPxHtmlEditor DevExpress

hichagha
جمعه 14 خرداد 1389, 22:16 عصر
سلام به همه . من چند سوال در مورد HtmlEditor کامپوننت‏های DevExpress دارم
1) زمانی که من این کامپوننت را روی صفحه قرار میدهم و اجرا می‏کنم بین سر صفحه‏های Design, HTMl , Preview که می خوام جابجا بشم صفحه Loading نمایش داده میشه و به همون صورت باقی می مونه. این اتفاق در مورد Datagrid هم بود که EnableCallBack رو False کردم درست شد. اما در HTMlEditor همچین قابلیتی نیست
2) سرعت کامپوننت‏های DevExpress چطوری هست؟ خیلی سایت رو کند میکنه
3) من نسخه ثبت نام نشده دارم البته یه فایل هایی رو برای رفع این مشکل نصب کردم که فعلا روی کامپیوتر خودم مشکلی ندارم. می‏خوام بدونم بعد از Upload سایت مشکلی ایجاد میشه یا خیر؟

daffy_duck376
شنبه 15 خرداد 1389, 08:25 صبح
سلام به همه . من چند سوال در مورد HtmlEditor کامپوننت‏های DevExpress دارم
[QUOTE]زمانی که من این کامپوننت را روی صفحه قرار میدهم و اجرا می‏کنم بین سر صفحه‏های Design, HTMl , Preview که می خوام جابجا بشم صفحه Loading نمایش داده میشه و به همون صورت باقی می مونه. این اتفاق در مورد Datagrid هم بود که EnableCallBack رو False کردم درست شد. اما در HTMlEditor همچین قابلیتی نیست
نسخه شما ایراد داره .نیازی به کار خاصی نیست.

سرعت کامپوننت‏های DevExpress چطوری هست؟ خیلی سایت رو کند میکنه
اگر از تکنیک های فشرده سازی استفاده کنی زیاد تاثیر نمیگذاره و لی در هر صورت حجم صفحه شما رو افزایش میده

من نسخه ثبت نام نشده دارم البته یه فایل هایی رو برای رفع این مشکل نصب کردم که فعلا روی کامپیوتر خودم مشکلی ندارم. می‏خوام بدونم بعد از Upload سایت مشکلی ایجاد میشه یا خیر؟
اگر dll های اونو توی پوشه bin کپی کنید مشکلی پیش نمیاد
فقط یه توصیه دوستانه. این کنترل ها خودشون از تکنولژی AJAX استفاده می کنند . شما اونها رو رو به هیچ وجه روی update panel خود Vs قرار نده چون خاصیتشونو بعد از upload از دست میدن!!!!!!!!!

hichagha
شنبه 15 خرداد 1389, 09:54 صبح
daffy_duck376 عزیز از این که به سوال من پاسخ داده‏اید ممنونم.
ولی من نسخه‏های دیگه‏ای مانند ورژن 7.2 و 8.2 رو آزمایش کردم همه این مشکلات اونجا هم هست. البته این ورژن‏ها به هیچ عنوان دستکاری نشده‏اند.
در ضمن در حال حاضر من از نسخه 9.3 دارم استفاده می‏کنم

توضیح اینکه من چندین سال Windows Application کارکردم. با WEB آشنایی ندارم. به طور مثال اصلا نمیدونم Update Panle VS رو که شما فرمایش میکنید کجا هست.:اشتباه:

من تصور می‏کنم که شاید تنظیمای برای فعال سازی Ajax یا JavaScript یا تنظیماتی در IIS رو به درستی انجام نداده‏ام
ممنون میشم سریع تر کمک من کنید. خیلی واجب هست.

daffy_duck376
شنبه 15 خرداد 1389, 10:14 صبح
من فقط نسخه8.3.2 رو دیدم و دارمشو تا حالا همچین مشکلی نداشتم.ضمنا فکر نمی کنم به

iis
هم ربطی داشته باشه چون شما در زمان طراحی هیچ ارتباطی با اون ندارید و فقط واسه زمان اجرا هست

rana-writes
شنبه 15 خرداد 1389, 16:07 عصر
سلام فرمودین:

اگر dll های اونو توی پوشه bin کپی کنید مشکلی پیش نمیاد

وقتی مثلا همین ASPxHtmlEditor رو به سایت اد میکنم به طور خودکار یه پوشه به اسم DevExpress تو برنامه اضافه میکنه که شامل dll ها میشه
همین کافیه یا باید حتما توی پوشه Bin قرار بگیره ؟

daffy_duck376
شنبه 15 خرداد 1389, 16:13 عصر
حتما باید توی پوشه bin باشه

hichagha
شنبه 15 خرداد 1389, 22:41 عصر
دوست عزیز من در زمان طراحی مشکلی ندارم. زمانی که برنامه رو برای آزمایش اجرا می‏کنم در هنگان سوییچ بین صفحات Design یا preview و یا HTML و همچنین هنگام درج یک عکس
پیست کردن از MS Word همه‏ی اینها زمانی که Loading Panel نمایش داده می‏شود، به همین حالت باقی می‏ماند.
در ضمن من زمانی که Demo کامپوننت‏ها را که روی کامپیوترم هیت را رو اجرا میکنم این مشکل هست. ولی زمانی که Demo OnLine رو از تو سایت اجرا میکنم مشکلی نیست.

یه سوال دیگه که شاید جوابش کمک کنه: گمان می‏کنم Enable CallBack واسه Ajax هست درسته؟ برای اجرای قابلیت‏های Ajax هیچ چیزی لازم نیست که نصب بشه؟ یا تنظیمی صورت بگیره؟؟
لطفا کمک کنید

daffy_duck376
شنبه 15 خرداد 1389, 23:03 عصر
یه سوال دیگه که شاید جوابش کمک کنه: گمان می‏کنم Enable CallBack واسه Ajax هست درسته؟ برای اجرای قابلیت‏های Ajax هیچ چیزی لازم نیست که نصب بشه؟ یا تنظیمی صورت بگیره؟؟
لطفا کمک کنید
نه فقط به dll ها نیاز داره . من تاحالا چنین مشکلی رو نداشتم . اما بعضی وقتها خود سایتش مخصوا توی قسمت فرومش راهنمایی های خوبی میکنه ضمنا قسمت پشتیبانی سایتش هم بسیار خوب جواب در خواست ها رو میده