PDA

View Full Version : فروشگاه اینترنتی از طریق بانک پاسارگاد (مستندات فنی)

bahar_engineer
شنبه 15 خرداد 1389, 11:52 صبح
سلام
من قبلا یه سایت ساختم و تحویل دادم. حدود 5-6 ماه پیش. حالا بهم سفارش دادن که بهش خرید اینترنتی اضافه کنم با بانک پاسارگاد
به نظر شما باید ازشون پول بگیرم؟ چقدر؟

واسه خالی نبودن عریضه نحوه عملکرد لازم برای ارتباط با بانک پاسارگاد جهت فروشگاه اینترنتی رو هم براتون می ذارم :چشمک:

hamid1988
شنبه 15 خرداد 1389, 12:14 عصر

پول که باید بگیرین چون اگه نگیرین فکر می کنن که زرنگی کردن و سر شما رو کلاه گذاشتن!
پشت سر آدم هزار جور حرف درمیارن :گریه:
در مورد قیمت، بستگی به میزان تغییرات لازم در کد پروژه داره!

daffy_duck376
شنبه 15 خرداد 1389, 12:25 عصر
من هم موافقم برای هیچکس نباید مجانی کار کنید اون وقت فکر میکنن کاری کردید فقط اینه که دو تا صفحه اضافه کردید و هیچ کار دیگه نکردید. یه سایت داشتم و طرف میخواست نتیجه گزارش رو به صورت فایل اکسل دانلود کنه و طرف به من گفت که میخوای فقط یه گزینه تو منو بگذاری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چقدرش رو ببین چقدر کار داره .

ghameshloe
شنبه 15 خرداد 1389, 17:26 عصر
با سلام
آینده نگری را در این مورد فراموش نکن

aminghaderi
شنبه 15 خرداد 1389, 17:49 عصر
من قبلا یه سایت ساختم و تحویل دادم. حدود 5-6 ماه پیش. حالا بهم سفارش دادن که بهش خرید اینترنتی اضافه کنم با بانک پاسارگاد
واسه هر کاری که می کنید پولش رو هم بگیرید ! شما هزینه گزاشتن یک لینک یا یه صفحه یا یک استر پروسیجر و یا... رو که نمی گیرید ؟! شما داری هزینه تخصص رو می گیرید که چندین سال برای کسبش تلاش و هزینه کردید و نگیرید به خودتون ظلم کردین.

آینده نگری را در این مورد فراموش نکن
اگه منظورت ghameshloe (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=117610) جان اینه که به فکر این باشیم که مشتری نپره یا مشتری از ما تبلیغ کنه یا نکنه و ....
که من شخصا مخالفم ، چون کار خوب رو هرکی ببینه مشتری می شه و توکل هم باید جای دیگه داشت نه از مشتری.

موفق باشید.