PDA

View Full Version : سوال: انتقال و لاگین در سایت دیگه

iner30
شنبه 15 خرداد 1389, 22:28 عصر
سلام دوستان
میخواستم ببینم میشه وقتی یه کاربر تو یه صفحه لاگین میکنه به طور خودکار نام کاربری و پسوردش وارد فرم دیگه ای بشه و اونجا لاگین بشه...

یعنی وقتی من اینجا نام کاربری و پسورد خودم رو وارد میکنم منو پرت کنه تو یه سایت دیگه و اونجا با این نام کاربری و پسورد منو لاگین کنه.

rapidpich
یک شنبه 16 خرداد 1389, 09:38 صبح
آره به این میگن CSRF (یا یه همچین اسمی!)

iner30
یک شنبه 16 خرداد 1389, 11:59 صبح
میشه یه ذره بیشتر توضیح بدید و بگید چه جوری میشه این کار رو کرد؟

iner30
سه شنبه 18 خرداد 1389, 18:08 عصر
من چیکار کنم؟:عصبانی++:

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 23:41 عصر
دوستان کلا این سوال و جواب نمیدن curl
فقط متن هایی که ان جا هست تو نت و مینویسن مثال نمیزنند قابل توجه دوستان پست های من و ببینید 1 درصد بلدم اما کامل توضیح میدم با رعایت همه قوانین سایت آخه قرار کار طرف راه بیفته نه اینکه گیج بشه

trade_mark
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 12:01 عصر
دوستان کلا این سوال و جواب نمیدن curl
فقط متن هایی که ان جا هست تو نت و مینویسن مثال نمیزنند قابل توجه دوستان پست های من و ببینید 1 درصد بلدم اما کامل توضیح میدم با رعایت همه قوانین سایت آخه قرار کار طرف راه بیفته نه اینکه گیج بشه
دوست عزیز در مورد پست شما که خیلی در مورد curl بحث شد.
قرار نیست که پروژه شما رو دوستان حل کنن .فقط یه جاهایی رو می تونیم کمک کنیم
این دوستی هم که این تاپبک رو زدن فقط گفتن میشه یا نه؟ همین
اگه یکم تو انجمن سرچ کنن و حداقل بدونن دنبال چی می گردن راحت می تونن به چیزی که می خوان برسن.
چرخُ چند بار..............................

yasgig
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 14:50 عصر
خوب curl چیزی هست که توی اینترنت زیاد در مورد بحث شده.شما نمی خواین یاد بگیرین بلکه می خواین یکی کد رو واستون بنویسه و واستون قرار بده تا ازش استفاده کنین.انجمن جای این جور چیزا نیست بلکه باید توی انجمن مشکلات رفع بشه.حالا شما مشکلاتتون رو بپرسین تا دوستان جواب بدن.

$ M 3 H R D A D $
جمعه 15 مرداد 1389, 12:52 عصر
نه دوست عزیز من 10 ماهه دنباله جوابمم و تحقیق می کنم اما به خدا به نتیجه نمیرسنم مشگل از کجاست ؟ خیلی ها گفتن 5 مین واسا کد میدم اما دادن کار نکرد و پیچ.ندن رفتن خوب مشکل کجاست من که نفهمیدم