PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد روش ثبت نام کاربران و login آنها!

awwex2007
یک شنبه 16 خرداد 1389, 10:14 صبح
سلام.
میخواستم بدونم چطور میشه از امکانات خود ای اس پی برای ثبت نام و login استفاده کرد با این تفاوت که اطلاعات دیگه در بانک خودش یعنی aspdb ذخیره نشه و در بانک من و در جدول user من ذخیره بشه که بتونم از اطاعات user هام استفاده کنم.

*در واقع مشکل من با اینه که من یه میخوام به جدول user در بانک خودم دسترسی داشته باشم ولی مثله اینکه در ویزارد در بانک پیشفرض خود ای اس پی اطلاعات یوزر رو ثبت میکنه.
*خوب حالا میخوام بدونم راه حلی برای این موضوع هست یا اینکه باید ثبت دستی کنم و ورود و خروج رو هم خودم برنامه نویسی!؟؟؟!

awwex2007
یک شنبه 16 خرداد 1389, 11:06 صبح
دوستان اگه میشه بعد از مشاهده راهنمایی هم بکنید آخه من باید تا چند روز دیگه این پروژه رو اماده کنم!:گریه:

hp1361
یک شنبه 16 خرداد 1389, 11:21 صبح
با سلام

فکر کنم پست زیر کارت رو راه بندازه

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=199254&highlight=membership

1- با فراخوانی aspnet_regsql دیتابیس مورد نظرت رو انتخاب میکنی و جداول مورد نیاز در بانک شما ساخته خواهند شد.
2-کانکشن ها و پروایدرهای مورد نظر رو هم در بخش های Membership و ... در Web.Config تنظیم می کنید تا به جداول در دیتابیس شما دسترسی داشته باشد

(برای دسترسی به aspnet_regsql میتونی از Visual Studio Command Prompt نیز استفاده کنی که از start->All Program->Microsoft isual Studio->VisualStudio Tools در دسترس است و تنها بایست عبارت aspnet_regsql رو تایپ کنی . سپس ویزارد مورد نظر ظاهر خواهد شد)

موفق باشی