PDA

View Full Version : Started with the AJAX Control Toolkit

<برنامه نویس>
یک شنبه 16 خرداد 1389, 14:38 عصر
سلام دوستان کسی با این ابزار کار کرده من این رو طبق دستور عمل خود برنامه نصب میکنم کامپوننت ها هم نصب میشه اما نیمتونم ازش استفاده کنم مثلا روی بعضی از کامپوننت ها که کلیک میکنم هیج ایتمی به صفخه اضافه نمیشه اما تو مثال خود برنامه که بصورت فیلم است وقتی که روی همون کامپوننت کلیک می مکنه توی صفخه یک المان جدید اضافه می شود

mina0r0
یک شنبه 16 خرداد 1389, 21:15 عصر
سلام دوستان کسی با این ابزار کار کرده من این رو طبق دستور عمل خود برنامه نصب میکنم کامپوننت ها هم نصب میشه اما نیمتونم ازش استفاده کنم مثلا روی بعضی از کامپوننت ها که کلیک میکنم هیج ایتمی به صفخه اضافه نمیشه اما تو مثال خود برنامه که بصورت فیلم است وقتی که روی همون کامپوننت کلیک می مکنه توی صفخه یک المان جدید اضافه می شود

منم همين مشكل و داشتم. ajaxcontroltoolkit.dll رو توي bin كپي كردم و در ضمن كنترل ها رو توي سورس انداختم ، درست شد.
در ضمن مثلا Drop Down List Extende و امثال اين توي vs2010 براي هر كامپونت وجود داره ، احتياجي نيست بزارين .
اميدوارم مشكلتون حل بشه

<برنامه نویس>
سه شنبه 18 خرداد 1389, 01:03 صبح
سلام دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدن که من باید چی کار کنم این قسمت رو کلا نفهمیدم

ضمن كنترل ها رو توي سورس انداختم

من با 2008 کار میکنم

با تشکر

blackcats
سه شنبه 18 خرداد 1389, 13:26 عصر
یه کتاب هست از انشارات مشهد.
دقیقا نمیدونم اسمش چیه خیلی توپ توضیح داده نصب و کار کردن باهاشونو.
البته نیازی نیست چون سایت asp.net همونا رو داره فقط دوستمون ترجمه کرده :بامزه:

<برنامه نویس>
سه شنبه 18 خرداد 1389, 14:14 عصر
دوست عزیز ممنون متاسفانه جون من ایران نیستم دستری به این کتاب ها ندارم -
مثال های سایت رو هم نگاه کردم مثالها جامع و کامل هستنند فقط من مشکلم در راه اندازی اولیه هستش - من کامچوننت ها رو به پروژه اضافه میکنم اما نمیوتنم از آنها استفاده کنم http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=50788&stc=1&d=1275992027