PDA

View Full Version : فرم های مرتبط

faz5744
دوشنبه 17 خرداد 1389, 07:49 صبح
چطور میشه روی هردکمه یا روی شماره پرسنلی شخص کلیک شود وفرم کارکرد مربوط به همان شخص باز شود
لطفا" اگر اساتید گرامی امکانش هست نمونه را اصلاح فرمایید قبلا از کلیه اعضا ومسئولین تشکر می نمایم

faz5744
دوشنبه 17 خرداد 1389, 14:06 عصر
چطور میشه روی هردکمه یا روی شماره پرسنلی شخص کلیک شود وفرم کارکرد مربوط به همان شخص باز شود
لطفا" اگر اساتید گرامی امکانش هست نمونه را اصلاح فرمایید قبلا از کلیه اعضا ومسئولین تشکر می نمایم

باتوجه به محدود بودن زمان خواهشمند است زودتر جواب دهید
متشکرم

alirezabahrami
دوشنبه 17 خرداد 1389, 15:16 عصر
باتوجه به محدود بودن زمان خواهشمند است زودتر جواب دهید
متشکرم

سلام
روي سيستم من اكسس 2007 نصب نيست ؛ ميتونيد نمونه را در قالب اكسس 2003 آپلود كنيد ؟

faz5744
دوشنبه 17 خرداد 1389, 15:40 عصر
سلام

روي سيستم من اكسس 2007 نصب نيست ؛ ميتونيد نمونه را در قالب اكسس 2003 آپلود كنيد ؟

این هم فایل 2003 امیدوارم که جواب بده

alirezabahrami
دوشنبه 17 خرداد 1389, 16:59 عصر
این هم فایل 2003 امیدوارم که جواب بده
سلام
نمونه اصلاح شده را ببين!
موفق باشيد

faz5744
دوشنبه 17 خرداد 1389, 17:14 عصر
سلام
نمونه اصلاح شده را ببين!
موفق باشيد

از زحمت شما ممنونم ولی می خواهم فرم مرتبط با شخص اگر موجود نیست بصورت خام باز شده ومنتظر ورود اطلاعات باشد.

alirezabahrami
دوشنبه 17 خرداد 1389, 18:05 عصر
از زحمت شما ممنونم ولی می خواهم فرم مرتبط با شخص اگر موجود نیست بصورت خام باز شده ومنتظر ورود اطلاعات باشد.
خوب كاري نداره ؛ كدهاي نوشته شده در رخداد() Form_Load فرم DATENO پاك كن !
موفق باشيد

faz5744
سه شنبه 18 خرداد 1389, 07:51 صبح
خوب كاري نداره ؛ كدهاي نوشته شده در رخداد() Form_Load فرم DATENO پاك كن !
موفق باشيد

ضمن خسته نباشید
این کار را قبلا"هم انجام دادهام ولی وقتی فرم باز می شود واطلاعات وارد فرم می شود ،اطلاعات وارده به شخص مورد نظر اختصاص داده نشده است اگر زحمت کشیده وTable پرسنل دیده شود وقتی روی علامت + قبل از اسم هرشخص کلیک کنید می بینید که اطلاعاتی در آن وارد نشده و اختصاص نیافته است ولی وقتی تیبل datenoرا باز می کنید مشاهده میکنید که اطلاعات موجود است . می خواهم اطلاعات به شخص مورد نظر اختصاص پیدا کند ممنونم

masoud903
سه شنبه 18 خرداد 1389, 10:58 صبح
با سلام
دوست عزیز نمونه رو اصلاح کردم
تغیرات زیادی توش انجام دادم اما فکر کنم همونی باشه که میخوای
توضیح:از جدول personel اطلاعات رو به فرم virayesh2 میکشیم
فرم vir3 اطلاعاتی رو که از فرم virayesh2 واکشی کرده همراه با سایر اطلاعات در جدول dayval ذخیره میکنه
به کد vba , و نیز record source هر فرم توجه کن

اگر همین مد نظرته یه سری کارهای دیگه لازم داره که فعلا انجام ندادم

faz5744
سه شنبه 18 خرداد 1389, 13:01 عصر
با سلام
دوست عزیز نمونه رو اصلاح کردم
تغیرات زیادی توش انجام دادم اما فکر کنم همونی باشه که میخوای
توضیح:از جدول personel اطلاعات رو به فرم virayesh2 میکشیم
فرم vir3 اطلاعاتی رو که از فرم virayesh2 واکشی کرده همراه با سایر اطلاعات در جدول dayval ذخیره میکنه
به کد vba , و نیز record source هر فرم توجه کن

اگر همین مد نظرته یه سری کارهای دیگه لازم داره که فعلا انجام ندادم

از زحمات همتون ممنونم ولی خواهش می کنم روی همین نمونه ای که گذاشتم تصحیح کنید وبه قسمت RELATIONSHIP دقت نمایید.
از روی جدول PERSONEL به جدول DATENO وبعد از آن به جدول DAYVALوبعد از ان به جدول PROJECTبرسم
توضیح : هرشخص در یک روز چقدرکارکرد استاندارددارد وچقدراضافه کاری ودران روزکاری چند ساعت روی چه پروژهای کارکرده
می خواهم تمام این فرمها مرتبط بهم باشد برای هرشخص
بازهم از زحمتتان متشکرم

faz5744
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 13:32 عصر
از زحمات همتون ممنونم ولی خواهش می کنم روی همین نمونه ای که گذاشتم تصحیح کنید وبه قسمت RELATIONSHIP دقت نمایید.
از روی جدول PERSONEL به جدول DATENO وبعد از آن به جدول DAYVALوبعد از ان به جدول PROJECTبرسم
توضیح : هرشخص در یک روز چقدرکارکرد استاندارددارد وچقدراضافه کاری ودران روزکاری چند ساعت روی چه پروژهای کارکرده
می خواهم تمام این فرمها مرتبط بهم باشد برای هرشخص
بازهم از زحمتتان متشکرم

خواهشمندم که نمونه توسط اساتید اصلاح شود ( بوسیله کد نویسی)