PDA

View Full Version : طریقه هاست کردن سیلورلایت

Foad_hr1988
دوشنبه 17 خرداد 1389, 15:30 عصر
با سلام خدمت همه دوستان....
من یک سایت ساختم با سیلورلایت و 2005 sqlserver اما هیچ تجربه ای در مورد اینکه پروژه رو روی هاست بذارم رو ندارم....:ناراحت:
تایپیک های دیگه رو خوندم که مربوط به سوالم بود..اما برا من کامل نبود...
اگر مقدور هست به سوالاتم در مورد هاست کردن پروژه جواب بدید...
با اینکه معلومه اما این رو هم بگم که پروژه از 2 فایل که یکی مربوط به پروژه یعنی بخش کلاینت و دیگری مربوط به بخش سرور و با .Web هست ، تشکیل شده...

1- من اصلا نمیدونم چه قسمت هایی از این دو فایل رو روی هاست قرار بدم...اگر لطف کنید بگید فایل .Xap و Web.config و فایل Bin در پوشه بخش کلاینت و فایل ClientBin در پوشه بخش سرور و هر فایلی که مهم هست رو چطور باید قرار بدم؟ یعنی با چه ترتیبی؟ آیا همه کنار هم باشن؟ کنار فایل Bin باشند؟

2- چطوری دیتابیس رو قرار بدم؟

3- اگر Xap رو به Zip تبدیل کنیم دیگر لازم نیست (Mime Type) رو به آی آی اس (IIS) اضافه کنیم؟ این تغییر به Zip ، توی سرعت بالا امدن سایت تاثیری نداره؟

4 - امکانش هست که خودمان (Mime Type) رو به آی آی اس (IIS) اضافه کنیم؟ یا باید به مدیر هاست بگیم که اینکار رو انجام بده؟

با تشکر فراوان ...

Foad_hr1988
سه شنبه 18 خرداد 1389, 13:32 عصر
اگر لطف کردین یه کمکی هم به منه بی نوا کنید:لبخند: همه فقط نگاه می کنن....
من مشکلات بالا رو تقریبا حل کردم خودم ...البته با یک هاست 90 روزه رایگان تا برم روی هاست اصلیش بذارم....
همه ی فایل ها رو گذاشتم... دیتابیس هم درست Attach شده...سایت هم بالا میاد اما وصل نمیشه دیتابیس که منوها رو بیاره...البته Connection رو هم همونطور که خود سایتش گفته بوود زدمو تغییرش دادم.... اگر ممکن یه کمکی بدید :افسرده:
احساس خودم که میگه وب سرویس ها رو اشتباه گذاشتم...
اگر مطالب قبلی(پُست اول) رو هم توضیح دادین ممنوم میشم

taghvajou
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 15:26 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=218653

بگردین. اونجا مفصل گفتم.

Foad_hr1988
جمعه 21 خرداد 1389, 05:20 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=218653

بگردین. اونجا مفصل گفتم.

راستش من مشکلم با سوالای بالا کاملا حل شد...
نه دوست عزیز... متاسفانه نبود.من همون اول همه رو خوندم...
با بحث توی یک سایت انگلیسی فهمیدم..البته وب سایتای انگلیسی هم نوشتن ... من تجربشو نداشتم
علاوه بر نکاتی که شما ذکر کردید ، یک نکته ظریف دیگری هم وجود داشت که باید رعایت بشه...
اگر مایل بودید لینگش رو میدم خودتون بخونید.

taghvajou
دوشنبه 24 خرداد 1389, 17:21 عصر
ممنون میشم که همین جا بفرمایین تا همه ازش بهره مند بشن.

Foad_hr1988
پنج شنبه 10 تیر 1389, 16:10 عصر
ببخشید من تایپ فارسیم خیلی کند و ضعیف...وقت هم ندارم چون هم پروژه درسی دارم هم کاری
اما لینک بحث رو میدم....اگر لازم بود توضیح میدم...
پست دوم و یکی مانده به آخر رو بخونید کفایت می کنه...
پست های سبز کلا جوابه و بدرد بخور

http://forums.silverlight.net/forums/t/186097.aspx

taghvajou
پنج شنبه 10 تیر 1389, 16:29 عصر
ممنون! متوجه شدم. قبلا بهش برخورده بودم. ولی نه به عنوان یه مشکل!
در واقع این نکته نحوه دپلوی کردن وب سرویس سیلورلایته!
دقت کنین که وقتی که میخواین یه وب سرویس رو پابلیش کنین باید حتما یه آدرس ولید بهش داد مثل آی پی سرور هاست یا دومین که قراره تو اونجا ازش استفاده بشه!

Foad_hr1988
پنج شنبه 10 تیر 1389, 16:32 عصر
ممنون! متوجه شدم. قبلا بهش برخورده بودم. ولی نه به عنوان یه مشکل!
در واقع این نکته نحوه دپلوی کردن وب سرویس سیلورلایته!
دقت کنین که وقتی که میخواین یه وب سرویس رو پابلیش کنین باید حتما یه آدرس ولید بهش داد مثل آی پی سرور هاست یا دومین که قراره تو اونجا ازش استفاده بشه!

بله دقیقا...