PDA

View Full Version : بازم مشکل قدیمی کند بودن سایت

elmira_63
دوشنبه 17 خرداد 1389, 21:24 عصر
سلام دوستان
من توی سایتم از ابزار telerik استفاده کردم برای همینم حجم سایتم خیلی بالا رفته و با خط dialup خیلی کند باز میشه تموم عکس های سایتمم حجمش پایینه
آیا راحی هست که حجم صفحم پایین تر بیاد ؟؟؟؟؟
http://www.iran-job.com/home.aspx

maxpayn2
سه شنبه 18 خرداد 1389, 14:43 عصر
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=135579

Vahid_moghaddam
سه شنبه 18 خرداد 1389, 14:53 عصر
سایت شما برای باز شدن 60 تا request به سرور می فرسته که اکثر اونها هم برای دریافت فایل های axd هست. اگه امکان داره تعداد این درخواست ها رو کاهش بدید. اینکه یه فایل با حجم بیشتر رو در یک درخواست دریافت کنید سریعتره تا فایل های کوچک تر رو در چند درخواست دریافت کنید. اگه امکان داره script ها و link ها رو ببرید به انتهای صفحه.

maxpayn2
سه شنبه 18 خرداد 1389, 16:04 عصر
میشه بفرمایید با چه ابزاری فهمیدید چند تا request به سرور فرستاده میشه ؟

elmira_63
سه شنبه 18 خرداد 1389, 16:12 عصر
سایت شما برای باز شدن 60 تا request به سرور می فرسته که اکثر اونها هم برای دریافت فایل های axd هست. اگه امکان داره تعداد این درخواست ها رو کاهش بدید. اینکه یه فایل با حجم بیشتر رو در یک درخواست دریافت کنید سریعتره تا فایل های کوچک تر رو در چند درخواست دریافت کنید. اگه امکان داره script ها و link ها رو ببرید به انتهای صفحه.
می دونم خودمم متوجه این reqest ها شدم ولی به خدا من کاری نمی کنم نمی دونم اینا چی هستن ولی فکر می کنم به خاطر همین telerik اس نه ؟؟

Vahid_moghaddam
سه شنبه 18 خرداد 1389, 16:12 عصر
با firebug. از افزونه های fire fox هست

Vahid_moghaddam
سه شنبه 18 خرداد 1389, 16:17 عصر
چی هست ؟؟؟ خوراکیه ؟؟ :قهقهه:

آیکون FireBug یه سوسکه! خیلی به درد خوردن نمی خوره. من پست بالا رو برای maxpayn2 نوشتم.

در مورد اینکه این فایل های resource رو telerik تولید می کنه یا نه، من نمی دونم. تا حالا با teleik کار نکردم. اما یکی دو تا شون رو که باز کردم، دستورات js بودن.

elmira_63
سه شنبه 18 خرداد 1389, 17:14 عصر
آیکون FireBug یه سوسکه! خیلی به درد خوردن نمی خوره. من پست بالا رو برای maxpayn2 نوشتم.

در مورد اینکه این فایل های resource رو telerik تولید می کنه یا نه، من نمی دونم. تا حالا با teleik کار نکردم. اما یکی دو تا شون رو که باز کردم، دستورات js بودن.

شوخی کردم قصد اهانت نداشتم فقط میخواستم ببینم چطور باید اینکارو بکنم حالا اگه اشکال نداره برای ما هم توضیح بدید ممنون میشم

kooshanakhai
سه شنبه 18 خرداد 1389, 19:18 عصر
از Telerik استفاده نمی کردید! همین!
والا این ابزارها ی آماده(حتی ابزاری های پیش فرض Net.) خیلی مشکلزا هستن...

maxpayn2
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 11:10 صبح
اگه ازشون درست استفاده بشه مشکل زا نیستند ، اگه مشکل زا بودن هیچکس برای خریدنشون 799 دلار (حداقل قیمت) پول نمیداد .