PDA

View Full Version : سوال: نشون دادن فایل swf البته تعداد متغیره و از بانک میخونه

shocraneh
دوشنبه 17 خرداد 1389, 22:04 عصر
من یه سایت روی اینترنت دارم (عجله دارم )که در صفحه اول اون یه سری فایلswf رو نشون می دم .متاسفانه مشکل اینجاست که روی سیستم هایی که فلش یا switch نصب نیست ،فایل ها رو نشون نمیده.نصب فلش پلیر هم به تنهایی افاقه نمی کنه.
تعداد این فایل ها متغیره و از بانک آیدی و آدرس خودشو می گیره. آیا راه حلی براش وجود داره؟؟ زیر تابع ام اینه

<asp:Panel ID="panel1" runat="server" Height="100%" >
</asp:Panel>
کد
Dim f As New Bewise.Web.UI.WebControls.FlashControl
panel1.Controls.Add(f)
f.ID = "flash_" + ID
f.MovieUrl = address
من خودم گفتم شاید اگه از embed استفاده کنم مشکل حل بشه ولی نمیدونم برای اینکه آیدی که بانک خونده میشه چه
طوری بهش بدم،آخه آبجکت رو تو محیط کد نمیشناسه!. اگه با این روش شدنیه راهنمای کنید. ممنون
این حالتیه که فایل ثابته اما .......

blackcats
سه شنبه 18 خرداد 1389, 07:43 صبح
منظورت رو متوجه نشدم.
اما اگر میخوای یه سری از فایل های فلش رو نشون بدی اونم از database بخونی بهتره اول تبدیل کنی به html بعد به یه literial نسبت بدی.
از همون embed استفاده کنی.

shocraneh
سه شنبه 18 خرداد 1389, 08:20 صبح
میشه بیشتر توضیح بدین . من آدرس رو از بانک گرفتم ،خوب حالا چه طوری تو محیط کد به embed مسیر رو بدم آخه آبجکت رو تو کد نمیشناسه!(در حالتی که فایل ثابت باشه بلدم ولی اینطوری نمیدونم ). در ضمن گفتی به html تبدیل کنم ؟؟؟
حالا این روش مشکل flashcontrolرونداره؟؟یعنی رو همه سیستما نشون می ده ؟

blackcats
سه شنبه 18 خرداد 1389, 08:47 صبح
دوست عزیز

به نظر من بیا با استفاده از tag Embed در html ابتدا اون تعداد فلشی که میخوای نشون بده رو تولید کن.

یعنی آدرس فایل های فلش بخون و tag مشابه زیر تولید کن:

<embed src="x1.swf">
<embed src="x2.swf">
<embed src="x3.swf">
<embed src="x4.swf">
<embed src="x5.swf">

نهایتا این کد نسبت بده به literal بعد حالشو ببر

shocraneh
سه شنبه 18 خرداد 1389, 10:07 صبح
رفیق این تعداد همیشه در حال تغییره .نمیشه هر روز من سایت رو دوباره آپ کنم . البته به یه جاهایی رسیدم ،هنوز امتحان نکردم انشاا.. جواب می ده

blackcats
سه شنبه 18 خرداد 1389, 10:16 صبح
منظور منو متوجه نشدی بیا اول یه string تولید کن که شامل مجوعه <embed> هایی باشد که از Database خوندی و string بوجود آوردی بعد بیا اونا نسبت بده به literial

shocraneh
سه شنبه 18 خرداد 1389, 11:36 صبح
اگه به پست 1 دقت کرده باشید من در یک زیر تابع مقادیر رو به یه پنل نسبت میدم . منظورتون چیز دیگه ایه؟؟من از flash control استفاده کردم خوب تو محیط کد میشناستش اما اگه از object استفاده کنم اونو تو محیط کد نمی شناسه ،من چه طوری string ای رو که صحبتشو کردید رو بهobject نسبت بدم .
همین سایت از embed استفاده کرده . خوب تو حالت استاتیک مشکلی نیست اما چه طوری ازبانک بخونه؟؟
اگه به روشتون مطمئن هستید کدشو بزارید . ممنونم

shocraneh
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 06:43 صبح
رفیق واقعا این کارو انجام دادی و تو اجرا جواب گرفتی یا اینکه نه فقط فکر می کنی این طوری درست میشه؟در پست شماره 4 اومدی آدرس هایی که تو حین اجرا باید از دیتابیس خونده بشه رو خیلی راحت تو دیزاین استفاده کردی !مگه میشه ؟ کد html ثابته، من که منظورتونو نمی فهمم
مگه این که این رشته رو تو محیط کد بدست بیاری و چون تا به حال از لیترال استفاده نکردم نمی دونم میشه این string رو بهش نسبت داد یا نه؟؟