PDA

View Full Version : سوال: کی میتونه مشکل این کد رو متوجه بشه؟؟؟؟

group45
سه شنبه 18 خرداد 1389, 20:22 عصر
با سلام به همه دوستان
من یه برنامه نوشتم که نت های موسیقی رو از هم تشخیص میده ولی وقتی نت های جدید رو بهش میدم یه نت قبلش رو میگه
لطفا یه نگاه بندازید و کمکم کنید.آخه پروژه دانشگاهیمه!!!!
اینو براتون آپ میکنم فقط اطلاعات لازم ایناست که:یه فولدر هست که تو درایو سی باید باشه و چند تا فایل ویو هست که اینها نمونه های جدیدن که مشکل درست کردن.هرجا از کدای برنامه رو نفهمیدید بکید توضیح بدم......خواهش میکنم کمکم کنید
با تشکر فراوان.......................

اینم لینکش:

http://www.4shared.com/file/fT6MBdsY/pigeon.html

ostovarit
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 11:05 صبح
سلام
اطلاعات لازم برنامه رو یک بار دیگه واضح ینویسید؟
این برنامه قراره چکار کنه؟ کارکردش رو کامل توضیح بدید؟ تا مشکلش رو بشه فهمید...

group45
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 11:28 صبح
سلام
این برنامه قراره نت های موسیقی رو تشخیص بده بر اساس اون فایل های داخل اون فولدر که نمونه هاشن.
ولی فعلا 10001 تا از نمونه ها رو بررسی میکنه.

اطلاعات لازم برنامه رو یک بار دیگه واضح ینویسید؟

یه فایل هست بنام توانایی که اونو تو درایو سی بزارید که هنگام لود شدن برنامه کار نمونه گیری رو انجام بده
و چند تا فایل wmv بیرون هست که نمونه های مقایسه ای جدید هستند

این برنامه قراره چکار کنه؟ کارکردش رو کامل توضیح بدید؟ تا مشکلش رو بشه فهمید...

هنگام لود شدن نمونه هارو از فایل میگیره و تو یه آرایه میریزه و تعداد آرایه رو هم تو یه آرایه دیگه
وقتی که کلیدopen زده میشه نمونه انتخاب شده هم تو آرایه ریخته میشه تو کلید go یه عدد رندم غیر تکراری انتخاب میشه و تفاضل خانه رندم نمونه های اولیه با نمونه اصلی بدست میاد و کمترین تفاضل ها یکی به allow[آن خانه] اضافهمیشه ودر آخر آن خانه ای که بیشترین allow رو داشته باشه بر اساس تعریف اولیه ارایه ها نوع نت نشون داده میشه

بازم اگه سوالی بود در خدمتم

group45
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 23:49 عصر
دوستان چی شده؟؟؟ نکنه برنامه رو متوجه نشدید؟؟؟ هر جا شو نفهمیدید بگید توضیح بدم:گریه: