PDA

View Full Version : C# and HTML

love4php
سه شنبه 18 خرداد 1389, 23:35 عصر
چطوری میشه html را در C# رندر کرد ! یعنی کد های html را به view مورد نظر تبدیل کرد !
آیا میشه کاری کرد که نشه اون نمایش نهایی را مارک کرد و ازش کپی گرفت ! و یا اجازه ندیم print screen کنه !؟

cardano7
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 10:54 صبح
سلام
از کنترل WebBrowser واقع در ToolBox استفاده کن.
بعد کد HTML را به اون بده:
myWebBrowser.DocumentText = My_HTML_Code;

love4php
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 18:58 عصر
برای حالتی که نتوان متن ها را select کرد چه راخ خلی دارید ؟ آیا ابزاری وجود دارد که بتوان روی متن را بگیرد که select نشود ؟

cardano7
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 20:03 عصر
برای حالتی که نتوان متن ها را select کرد چه راخ خلی دارید ؟ آیا ابزاری وجود دارد که بتوان روی متن را بگیرد که select نشود ؟

راستش این سوال بیشتر به HTML مربوط میشه و نه C#‎‎ و من زیاد بلد نیستم. شاید بشه یک اسکریپتی نوشت که تا متن انتخاب شد اون را از حالت انتخاب در بیاره. البته منکر راه حل C#‎‎ یش هم نمیشم چون همه ی ابزارهای WebBrowser رو نمیشناسم. شاید بشه این راه رو هم سرچ کرد.
البته میشه از خود صفحه هم عکس گرفت که این کار یکم دردسر ممکنه داشته باشه تا دستت بیاد. خودم تا حالا امتحان نکردم.

راستی بگم که میشه از طریق متد Navigate از همین کنترل WebBrowser یک صفحه ی اینترنتی را هم نمایش داد.
البته من نمی دونم شما دارید چی کار می کنید. چون اگه سورس HTML ها دم دست باشه طرف میره خود HTML را بر می داره. نمیاد سراغ WebBrowser برنامه. شاید هم دارید از بانک اطلاعاتی حفاظت شده استفاده می کنید. همین طوره؟

love4php
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 20:01 عصر
بله دقیقا همینطوره ! داده هایی دارم که با html مرتبشون می کنم و از دیتابیس هم خونده میشه ! ولی نمی خوام کاربر بتونه اون ها را انتخاب کنه !

درباره اینکه با html این کار را انجام دهم میتونم یک کد جاوا اسکریپت بنویسم ولی چون احتمال میدم با disable کردن جاوا اسکریپت برنامه هم غیرفعال میشه و دیگر هیچ !!!

cardano7
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 22:07 عصر
داده هایی دارم که با html مرتبشون می کنم و از دیتابیس هم خونده میشه ! ولی نمی خوام کاربر بتونه اون ها را انتخاب کنه !

چند وقت پیش چند تا از دوستانم خواستند که براشون برنامه بنویسم. اما هر چی فکر کردم راهی پیدا نکردم که یک هکر با Trace کردن برنامه نتونه پسورد دیتابیس رو بدست بیاره. شما برای جلوگیری از این کار چه راهی را استفاده می کنید؟

love4php
یک شنبه 23 خرداد 1389, 22:19 عصر
من در خال تحقیق هستم و هنوز کار عملی شروع نشده ! ولی خوشحال میشم اطلاعات شما را هم دربازه مخفوظ کردن اطلاعات بدونم !
من شاید بخوام از فایل access استفاده کنم ! چون این دیتابیس ریتابیس اصلی نیست و کسی به دیتابیس اصلی دسترسی نداره !
ولی برای اینکه میگین اطلاعات و یا حتی پسورد ممکنه لو بره ! میتونید دیتا ها را با متد های بازگشتی انکد کنید و در برنامه دوباره اون ها را دیکد کنید . متد هایی را استفاده کنید که با کلید کار میکنند !
من منظورتون را از Trace متوجه نشدم !! فکر نمیکنم هیچ برنامه ای کلمه عبورش را clear سمت سرور ارسال کنه !!

cardano7
یک شنبه 23 خرداد 1389, 22:39 عصر
من منظورتون را از Trace متوجه نشدم
می دونیم که اگر برنامه به پسورد دسترسی داشته باشه، کاربر هم می تونه برنامه را Trace کنه و اگه بدونه کجا به دیتابیس قراره وصل بشیم، میره همون جا کمین می کنه و رمز رو همون جا از رو دست برنامه می خونه. خصوصا اگه برنامه Obfuscate نشده باشه. دسترسی به کدهای برنامه های دات نت کار راحتیه.

فکر نمیکنم هیچ برنامه ای کلمه عبورش را clear سمت سرور ارسال کنه !!
کار به sniff کردن نمی کشه. منظور من بدست آوردن رمز از روی دست برنامه هست نه از روی اطلاعات رد شده از شبکه.

من شاید بخوام از فایل access استفاده کنم ! چون این دیتابیس ریتابیس اصلی نیست و کسی به دیتابیس اصلی دسترسی نداره !
دلیل خاصی دارید که SQL رو کنار می گذارید یا اینکه با SQL آشنا نیستید؟

ولی خوشحال میشم اطلاعات شما را هم دربازه مخفوظ کردن اطلاعات بدونم !
من هم همین طور. هر چند اطلاعات زیادی ندارم.

love4php
شنبه 29 خرداد 1389, 12:16 عصر
نه ، چون قراره برنامه ها بصورت آفلاین کار کنه و دوست ندارم sql سرور نصب کنم فعلا access را انتخاب کردم ولی سمت سرور برنامه از sql server استفاده می کنم !

انشاالله بعد امتخاناتم دوباره برمیگردم که بخث را ادامه بدیم ! از راهنماییات ممنون !

cardano7
شنبه 29 خرداد 1389, 15:04 عصر
شما می تونید از sql compact edition یا همون sqlCE استفاده کنید.
حجمش کمه و به همراه VS شما روی کامپیوترتون نصب شده.
کار با اون شبیه SQL Server عادی هست. اما قدرت اون رو نداره.
این جوری نیاز نیست که حتما Access نصب شده باشه.

love4php
چهارشنبه 02 تیر 1389, 20:13 عصر
این جوری نیاز نیست که حتما Access نصب شده باشه.
متدی که گفتم نیازی به نصب access یا برنامه دیگه ای نداره !!