PDA

View Full Version : Delete file from site

H_Ghaffarian
چهارشنبه 18 خرداد 1384, 15:37 عصر
سلام
من با Inputfile مسیر فایل رو از کاربر می گیرم و بعد برای Upload اون از طریق دستور زیر مسیر تحت سرور را بدست می آورم:
fn = Server.MapPath(FilePath) + "\" + System.IO.Path.GetFileName(FPath.PostedFile.FileNa me) من این مسیر را در دیتابیس ذخیره می کنم تا بعد مورد استفاده قرار بدهم؛ اما بعداً این مسیر جواب نمی ده. شایان ذکره که فایل با همین آدرس و با دستور زیر درست بر روی سرور قرار می گیره:
FPath.PostedFile.SaveAs(fn)
همچنین من خواستم تا از مسیر نسبی برای Upload فایل استفاده کنم که جواب نداد. البته با مسیر نسبی برای نمایش فایل مشکل ندارم, اما دستور زیر برای حذف فایل کار نمی کنه:
FileName = com.Parameters("@Path").Value If File.Exists(FileName) Then
File.Delete(FileName)
End If

H_Ghaffarian
پنج شنبه 19 خرداد 1384, 10:44 صبح
سلام
بله این مسیر جواب نمی ده. حتی برای اطمینان از درست کار کردن Upload به FTP سایت رفتم و شاخه مورد نظر رو چک کردم تا صد در صد از وجود فایل Upload شده مطمئن بشم. :(

blueface
دوشنبه 06 آذر 1385, 11:55 صبح
سلام
من با Inputfile مسیر فایل رو از کاربر می گیرم و بعد برای Upload اون از طریق دستور زیر مسیر تحت سرور را بدست می آورم:
fn = Server.MapPath(FilePath) + "\" + System.IO.Path.GetFileName(FPath.PostedFile.FileNa me) من این مسیر را در دیتابیس ذخیره می کنم تا بعد مورد استفاده قرار بدهم؛ اما بعداً این مسیر جواب نمی ده.

استفاده ازآدرس به شکل بالا برای آپلود درست کار میکنه ولی برای ذخیره در دیتا بیس دیگه نمیشه ازش استفاده کرد بلکه تنها باید آدرس دایرکتوریها رو ذخیره کنی یعنی اگر میخوای فایل رو در دایرکتوریfiles\uploded\ ذخیره کنی تنها لازم است کهfiles/uploded/filename رو تو دیتا بیس ذخیره کنی.
با آرزوی موفقیت.

blueface
دوشنبه 06 آذر 1385, 11:55 صبح
سلام
fn = Server.MapPath(FilePath) + "\" + System.IO.Path.GetFileName(FPath.PostedFile.FileNa me) من این مسیر را در دیتابیس ذخیره می کنم تا بعد مورد استفاده قرار بدهم؛ اما بعداً این مسیر جواب نمی ده.

استفاده ازآدرس به شکل بالا برای آپلود درست کار میکنه ولی برای ذخیره در دیتا بیس دیگه نمیشه ازش استفاده کرد بلکه تنها باید آدرس دایرکتوریها رو ذخیره کنی یعنی اگر میخوای فایل رو در دایرکتوریfiles\uploded\ ذخیره کنی تنها لازم است کهfiles/uploded/filename رو تو دیتا بیس ذخیره کنی.
با آرزوی موفقیت.