PDA

View Full Version : سوال: مشکل اجرا نشدن برنامه در #C

mhandgz
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 23:14 عصر
سلام بچه ها این Visual Stadio 2008 خیلی اذیت میکنه. یا موقع نصب اررور میده یا وقتی نصب میشه چند بار که سیستم Restart میشه براش مشکل پیش میاد. حالا نمیدونم من ویروس دارم یا مشکل از جای دیگه اب میخوره !

الان موقع اجرا برنامه نوشته شده بعد از زدن RUN این اررور رو میده:

Error while trying to run project: Could not load file or assembly 'WindowsFormsApplication1' or one of its dependencies. The module was expected to contain an assembly manifest

من به یه محیط (OS) نیاز دارم که ویروس براش ننوشته باشن بتونم کارامو بکنم. از زندگی عقب موندیم. Microsoft هم که چفته نمیاد این کامپایلرهارو 800 تا یکی نکنه. جدا جدا بزاره.

یه سیستم عامل خوب میخوام که کامپایلر برای Visual Basic, Visual C#, ASP.NET داشته باشه. اگه کسی میتونه کمک کنه. یا اگه یه کامپایلر مخصوص #C دارید. بهم بگید.

در ضمن اگه کسی میدونه این اررور چطوری رفع میشه بهم بگه. مرسی

cardano7
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 08:31 صبح
سلام
VS رو تو کدوم درایو نصب کردی؟
این خیلی مهمه که حتما در درایو خود ویندوز نصب بشه.

super_sonic
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 09:38 صبح
سلام در مورد اين ارور . فرم 1 احتمالا delete شده.
در مورد اين ارورها هم احتمال ويروس هست .
يه آنتي ويروس خوب نصب كن آپديت كن مشكلت حل ميشه.

mhandgz
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 10:42 صبح
VS رو توی همون درایو ویندوز نصب کردم. مربوط به فرم هم نیست چون NewProj هم که میسازم بازم همین اررور رو میده.

شاید همون مشکل ویروسی باشه.

cardano7
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 11:15 صبح
VS رو توی همون درایو ویندوز نصب کردم. مربوط به فرم هم نیست چون NewProj هم که میسازم بازم همین اررور رو میده.

شاید همون مشکل ویروسی باشه.

ببین VB شما درست کار می کنه؟

mhandgz
سه شنبه 25 خرداد 1389, 06:51 صبح
ببخشید دیگه نتونستم ببینم VB کار میکنه یا نه. چون Uninstall کردم VS 2008 رو.
همون 2005 رو که گفتند گرفتم خوب کار میکنه. هم سبک تره هم خراب نشد.

مرسی از لطف همه ی دوستان بزرگوار

mhandgz
سه شنبه 25 خرداد 1389, 06:56 صبح
گفته ی اون دوست عزیز :

قبل از اکتیو نشدن ویندوز ویژال استادیو نصب نکنید یا اگه اکتیو بود و نصب کردین نباید دوباره اون برنامه اکتیو کن ویندوز رو اجرا کنیدو - پیغام بالا مربوط به همین میباشد.

بعضی از نسخه های 2008 مشکل دارن. برا من و یکی از دوستانم مشکلی مشابه رو بوجود آورد بعد متوجه شدم اشکال از اون نسخه بود توصیه میکنم ورژن 2005 رو نصب کنید.

خود من تا یک هفته پیش در صدد این بودم که بدون نصب دوباره ویندوز این مشکل رو حل کنم که خوردم به امنحانات ان شاء الله بعد امتحانات .....