PDA

View Full Version : سوال: کمک برای حل چندتا مسئله با ++C

ilu_hamishe
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 23:47 عصر
سلام به همه برنامه نویسان عزیز
از همه برنامه نویسان عزیز خواهش میکنم جواب این چند برنامه رو برام بنویسند چون خیلی حیاتیه، آخه اینا سوالات پایان ترممون هست ، منم به دلیل شاغل بودن رو این کلاس اصلا نرفتم هیچی از این درس(طراحی الگوریتم) نمی دونم، تا یکشنبه هم بیشتر وقت ندارم.
با تشکر از همه برنامه نویسان.

1- برنامه ای بنویسید که دو عدد صحیح بزرگ از ورودی دریافت کند و به روش تقسیم و غلبه آن را حل کند.

2- برنامه ای بنویسید که به روش پویا ضریب جمله K ام از معادله n را بیابد.

3- برنامه ای بنویسید که به روش حریصانه مسئله پول خورد را حل کند.

4- برنامه ای بنویسید که با استفاده از روش مرتب سازی سریع به صورت بازگشتی داده های یک آرایه را مرتب کند.

ztx4
چهارشنبه 19 خرداد 1389, 23:52 عصر
سلام به همه برنامه نویسان عزیز
از همه برنامه نویسان عزیز خواهش میکنم جواب این چند برنامه رو برام بنویسند چون خیلی حیاتیه، آخه اینا سوالات پایان ترممون هست ، منم به دلیل شاغل بودن رو این کلاس اصلا نرفتم هیچی از این درس(طراحی الگوریتم) نمی دونم، تا یکشنبه هم بیشتر وقت ندارم.
با تشکر از همه برنامه نویسان.

1- برنامه ای بنویسید که دو عدد صحیح بزرگ از ورودی دریافت کند و به روش تقسیم و غلبه آن را حل کند.

2- برنامه ای بنویسید که به روش پویا ضریب جمله K ام از معادله n را بیابد.

3- برنامه ای بنویسید که به روش حریصانه مسئله پول خورد را حل کند.

4- برنامه ای بنویسید که با استفاده از روش مرتب سازی سریع به صورت بازگشتی داده های یک آرایه را مرتب کند.

سلام
عنوان تاپیکتون کمک برای حل چند تا مساله است. در صورتی که در متن خواهش کردید که جواب رو براتون بنویسند.
کمک با دادن جواب خیلی فرق می کنه.
طبق قوانین سایت در خواست پروژه ممنوعه.اینجا فقط کمک می شه!
در هر صورت این تاپیک به زودی حذف می شه.

ilu_hamishe
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 00:04 صبح
خوب دوست عزیز شما راهنمایی کنید بگین من باید چکار کنم این درخواستمو به کی بگم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...

ztx4
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 00:12 صبح
دوست عزیز شما باید خودتون دست به کار بشید و برنامه رو خودتون بنویسید.هر جای کار که مشکل داشتید و نتونستید مشکل رو حل کنید ما همه در خدمت هستیم.
اما طبق قوانین ساید انجام کامل یک پروژه ممنوعه.
اگر هم نمی تونید برنامه رو خودتون بنویسید می تونید از سایت های درخواست پروژه استفاده کنید.