PDA

View Full Version : درخواست یک پروژه ساده

Arash-For-Life
جمعه 21 خرداد 1389, 17:22 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم:
من ترم آخر کاردانی کامپیوتر هستم و برای درس مبتنی بر وب یه پروژه میخوام که صفحه htmlساده داشته باشه و با استفاده از php , mysql کار کنه....
موضوعاتش فرقی نمیکنه چی باشه کتابداری یا سلف سرویس دانشگاه و ....

Hossein Bazyan
جمعه 21 خرداد 1389, 19:37 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم:
من ترم آخر کاردانی کامپیوتر هستم و برای درس مبتنی بر وب یه پروژه میخوام که صفحه htmlساده داشته باشه و با استفاده از php , mysql کار کنه....
موضوعاتش فرقی نمیکنه چی باشه کتابداری یا سلف سرویس دانشگاه و ....

سلام
دوست عزیز شما چه دانشجویی هستید که بعد از چهار یا پنج ترم درس کامپیوتر خواندن هنوز نمیتوانی یه برنامه ساده بنویسی؟
ببخشید که من رک میگم اما نه من شما رو میشناسم و نه شما من رو میشناسید که خدای ناکرده با هم مشکل داشته باشیم اما من تعجب میکنم از خیلی از دوستان که دانشحوی کاردانی یا کارشناسی هستند ولی نمیتوانند برنامه ساده ای رو بنویسند. اونهم با اینهمه منبع که در دسترس میباشد از کتابخانه دانشگاه و شهر گرفته تا اینترنت
ما که دانشجو بودیم باور کنید که بوده مسیر 150 کیلومتری را رفته ام برای اینکه به جوابم برسم اما الان کسی نمیخواد شخصا تحقیق کنه و به جواب برسه بلکه به قول معروف هلو بپر تو گلو

trade_mark
جمعه 21 خرداد 1389, 20:28 عصر
این دوستمون حتی زحمت سرچ هم نمی کشن:متفکر:
هر چی فراونه پروژه رایگان
گوگل کن

Arash-For-Life
جمعه 21 خرداد 1389, 23:04 عصر
ببخشید آقایون
مگه من میدونستم که درس پروژه - مبتنی بر وب - ساختمان و زبان ماشین که هر کدومش یه پروژه میخواد این ترم مثل بختک رو تنم میفته.....
من فقط یه در خواست کردم لازم به برخورد فیزیکی نداشت....
اگه شما یه ذره راه می رفتی دانشگاه منم تا دانشگاه که میرفتم 9ساعت راه بود چی می گفتی؟؟؟؟
من آرزو داشتم که فاصله من تا دانشگاه 150 کیلومتر باشه

trade_mark
جمعه 21 خرداد 1389, 23:17 عصر
دوست عزیز من چند وقت پیش در یه فروم دیگه با یه پروژه که یکی از اعضای اون واسه نمونه کار نوشته بود ،دیدم.
از این لینک استفاده کن (http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=143195)

bravia2009
جمعه 21 خرداد 1389, 23:30 عصر
plz use google