PDA

View Full Version : اسلاید شو با قابلیت fade در jQuery

Arash.Net
جمعه 21 خرداد 1389, 17:43 عصر
باسلام خدمته تمامی دوستان در سایت برنامه نویس

من یه page با asp.net درست کردم که الان میخوام در وسط page با استفاده از JQuery یک اسلاید شو با قابلیت fade اضافه کنم

اسلاید شو که اضافه کردم وقتی بازش میکنم بصورت اسلاید نشان داده نمیشه آیا کدش اشکال داره یا اینکه برای اجرا شدنش باید آخرین نسخه از jQuery رو دانلود کنم

اگه اینطوره من از سایت jQuery محتوای فایل jquery-1.4.2.rar رو دانلود کردم حال برای اینکه این اسلاید شو به نمایش در بیاد من این 2 فایل جاوا رو باید کجا بزارم ( کنار خود فایل html ؟ ) لطفا یه راهنمایی در مورد اجرای فایل های jQuery بکنید

شرمنده من تو تاپیک سرچ هم کردم ولی به جواب خاصی در مورد اسلاید شو که میخوام نرسیدم

پیشا پیش ممنون :قلب:

shirin_sh1024
جمعه 21 خرداد 1389, 18:41 عصر
برای اجرای فایل های jquery ، فایل jquery-1.4.2.rar که دانلود کردید رو unzip کنید و فایل jquery-1.4.2.js رو کپی کنید تو پروژتون (میتونید درگش کنید تو سولوشن پروژه) در صفحه aspx تون در تگ <head> به اون فایل به وسیله دستور زیر رفرنس بدید:

<script type="text/javascript" src="jquery-1.4.2.js"></script>

ricky22
جمعه 21 خرداد 1389, 18:51 عصر
باسلام خدمته تمامی دوستان در سایت برنامه نویس

من یه page با ASP.NET درست کردم که الان میخوام در وسط page با استفاده از JQuery یک اسلاید شو با قابلیت fade اضافه کنم

اسلاید شو که اضافه کردم وقتی بازش میکنم بصورت اسلاید نشان داده نمیشه آیا کدش اشکال داره یا اینکه برای اجرا شدنش باید آخرین نسخه از jQuery رو دانلود کنم

اگه اینطوره من از سایت jQuery محتوای فایل jquery-1.4.2.rar رو دانلود کردم حال برای اینکه این اسلاید شو به نمایش در بیاد من این 2 فایل جاوا رو باید کجا بزارم ( کنار خود فایل html ؟ ) لطفا یه راهنمایی در مورد اجرای فایل های jQuery بکنید

شرمنده من تو تاپیک سرچ هم کردم ولی به جواب خاصی در مورد اسلاید شو که میخوام نرسیدم

پیشا پیش ممنون :قلب:
سلام دوست خوبم
ببین این سورسی که گزاشتی فقط وقتی کار می کنه که به نت متصل باشی چون از google رفرنس گرفته!

<script type="text/javascript" src="http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1/jquery.min.js"></script> <script type="text/javascript">
شما این خط رو باید همون جوری که دوستمون بالا گفته تغییر بدی
موفق باشی