PDA

View Full Version : سوال: یه datalist درست کردم برای نمایش کالا هام....

hadeseh
یک شنبه 23 خرداد 1389, 15:59 عصر
سلام به همگی

یه datalist درست کردم برای نمایش کالا هام که تکرار کنه برای هر کالا هم یک عکس ویک دکمه ارسال نظرات و یک DropDownList ایجاد کردم می خوام بر روی دکمه که کابر کلیک میکنه اطلاعات ارسال بشه
اما من وقتی رو کد بی هایند کلیک میکنم نمی تونم به اعضا درون دیتا لیست دسترسی داشته باشم باید چیکار کنم راهنمایی کنید

hamedsabzian
یک شنبه 23 خرداد 1389, 16:09 عصر
یه سر به اینجا بزن!
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=203666&page=2

hadeseh
دوشنبه 24 خرداد 1389, 01:37 صبح
یه سر به اینجا بزن!
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=203666&page=2

ممنون ولی من چطوری به اون drowpdownlist تم دسترسی پیدا کنم که مقدارشو از تو value بخونم بد بفرستم سمت سرور

hamedsabzian
دوشنبه 24 خرداد 1389, 02:06 صبح
شما اگه یه DropDownList بزاری توی ItemTemplate توی، سمت کاربر مقدار انتخاب می کنید و دکمه ثبت نظر رو می زنید! مشکل چیه؟
توی رویداد ItemCommand با متد FindControl می تونید به DropDownList دسترسی داشته باشید.
string poll=((DropDownList)e.Item.FindControl("DDLP")).SelectedValue;

hadeseh
دوشنبه 24 خرداد 1389, 09:46 صبح
شما اگه یه DropDownList بزاری توی ItemTemplate توی، سمت کاربر مقدار انتخاب می کنید و دکمه ثبت نظر رو می زنید! مشکل چیه؟
توی رویداد ItemCommand با متد FindControl می تونید به DropDownList دسترسی داشته باشید.
string poll=((DropDownList)e.Item.FindControl("DDLP")).SelectedValue;
__________________________________________________ ________________________

این برنامه من هست من می خوام وقتی کاربر رویی دکمه کلیک کرد مقدار اون DropDownList
تو یک lable نشون داده بشه وهمچنین این مقدار با مقادیر قبلی اضافه بشه و در دیتا بیس ذخیره بشه یه مشکلی دیگه که دارم اینکه شرط برای ذخیره شدن باید چی قرا بدم که فقط برای همون محصول باشه ID برابر چه مقدار باید قرابدم و چگونه اینکارو باید بکنم

hamedsabzian
دوشنبه 24 خرداد 1389, 11:37 صبح
<asp:Button ID="Button1" runat="server" CommandName="hamid"
onclick="Button1_Click" Text="Button" />
اصلاح شود:

<asp:Button ID="Button1" runat="server" CommandName="hamid"
Text="Button" />
ID با کد زیر به دست می آید:
int id = (int)DataKeys[e.Item.ItemIndex];
در ضمن جدول ثبت نظر باید دارای سه فیلد باشد.
1. ID
2. شماره نظر (1 برای ضعیف، 2 برای متوسط و ...)
3. تعداد
پس دستور SQL را اصلاح کنید:
cmd.CommandText = "UPDATE WeblogDB SET Count = @Count WHERE (ID = @ID) AND (Result=@Result)";