PDA

View Full Version : سوال: علت عقب بودن تاریخ فایل mdf

peroshat
دوشنبه 24 خرداد 1389, 14:45 عصر
سلام ببخشید که دوباره می پرسم ولی چون جوابمو ندادین گفتم شاید بد پرسیدم
چی میشه که فایل mdf وldf تاریخشون عقب میمونه حتی از backup که با خود sql تنظیم میکنم(همون که براش dulescheتنظیم می کنیم) لفاً جوابمو بدین گناه دارم به خدا

programer1389
سه شنبه 25 خرداد 1389, 08:20 صبح
منظورتون تاریخ ایجاد فایل هستش؟

peroshat
سه شنبه 25 خرداد 1389, 14:25 عصر
منظورتون تاریخ ایجاد فایل هستش؟
ببینین وقتی مایه database روی sqlمیذاریم(atachیا restoreکردن فرقی نمی کنه) یه بانک به جدید به SQL اضافه میشه درسته؟
حالا این database روی یکی از درایوای سیستم(میتونه همون مسیر نصب sqlباشه یا اینکه نه روی یه مسیر دیگه) قرار داره که اسم دقیقشون

name.mdf
name_log.ldf

حالا من می خوام بدونم این فایلا که فایل نهایی نرم افزارن و وقتی نرم افزار رو امروز باز می کنم آخرین تغییرات رو از روی این فایلا بر می داره چی میشه که وقتی ازشون properties میگیرم به جای اینکه تاریخ امروز رو نشون بدن مال 3 روز قبل رو نشون میدن در صورتی که بکاپی که داخل همین sqlبرای همین نرم افزار تنظیم کردم تارخ درست رو نشون میده:گریه::عصبانی++::عصبانی:
توروخدا یکی به من جواب بده

programer1389
چهارشنبه 26 خرداد 1389, 12:22 عصر
وقتی نرم افزار رو امروز باز می کنم آخرین تغییرات رو از روی این فایلا بر می داره چی میشه که وقتی ازشون properties میگیرم به جای اینکه تاریخ امروز رو نشون بدن مال 3 روز قبل رو نشون میدن در صورتی که بکاپی که داخل همین sqlبرای همین نرم افزار تنظیم کردم تارخ درست رو نشون میده
اینکه چرا بکاپ تاریخ درست رو نشون میده بخاطر اینه که تاریخ ایجاد اون رو بهتون نشون میده و همچنین اخرین تغییرات اعمال شده در بانکتون رو میتونید ببینید
این قسمت رو متوجه نشدم کدوم نرم افزار رو باز میکنید واینکه اخریت تغییرات رو از روی فایلها بر میداره یعنی چی؟ بیشتر توضیح بدین

peroshat
دوشنبه 31 خرداد 1389, 12:20 عصر
اینکه چرا بکاپ تاریخ درست رو نشون میده بخاطر اینه که تاریخ ایجاد اون رو بهتون نشون میده و همچنین اخرین تغییرات اعمال شده در بانکتون رو میتونید ببینیداین قسمت رو متوجه نشدم کدوم نرم افزار رو باز میکنید

نه تارخ mdf,ldf اشتباه شده یعنی از تاریخ بک آپ عقب تره ولی بک آپ همیشه آخرین زمان آپ دیت شدنشو نشون می ده یعنی زمان خود سیستم ولی فایلای mdf,ldf زمانشون آپ دیت نمی شه و منظورم همون نرم افزاریه که بانکش روی sqlهست

واینکه اخریت تغییرات رو از روی فایلها بر میداره یعنی چی؟ بیشتر توضیح بدین
یعنی اینکه نرم افزارx که بانکش روی sqlهست آخرین تغییرات رو از روی بانک یعنی همون mdf,ldf که داخل sqlبر میداره