PDA

View Full Version : لیست کردن فایلهای Temporary Internet Files

Delphi_Developer
شنبه 21 خرداد 1384, 05:10 صبح
سلام

من میخوام تمام فایلهایی رو که در آدرس زیر قرار دارن رو توی برنامم توی یه Listbox باز کنم و یا اون فایلها رو کپی کنم :

Documents and Settings\Username\Local Settings\Temporary Internet Files

ممنون[/img]

Delphi_Developer
شنبه 21 خرداد 1384, 05:14 صبح
خودم هر چی میزنم مثل اینکه این واقعا یه فلدر نیست و فرمتش فرق داره این آدرس رو میدم که باز کنه - اصلا عینه اینه که همچین فلدری وجود نداره - مثل فایل میشناستش .

hr110
شنبه 21 خرداد 1384, 09:46 صبح
Documents and Settings\Username\Local Settings\Temporary Internet Files

مشکلی نیست، نام کاربر را به درستی وارد کنید.

Delphi_Developer
شنبه 21 خرداد 1384, 11:30 صبح
سلام - منورتون از نام چیه ؟ یعنی جای Username اسم رو بزنم بعد حله ؟
مطمئنید ؟
من این کارو امتحان کاردم - اینم که اینجا نوشتم Username بخاطر اینه که شما قاطی نکنید .

شما یه امتحانی بکنید - میدونم نمیشه :D

koosha system
شنبه 21 خرداد 1384, 11:46 صبح
کار به این آسونی نمی دونم شما کجاش گیر کردید

Delphi_Developer
شنبه 21 خرداد 1384, 11:53 صبح
ایراد از اونجا ناشی میشه که Local Settings یک فولدر مخفی است(hidden)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
نه عزیز من اگه فلدر Hidden هم باشه وقتی که آدرس میدی بازش میکنه - وقتی یه چیزی رو نمیدونی خواهشن نظر نده :sorry: من خودم قبل از این از این نظرا چکش کردم :sunglass:

hr110
شنبه 21 خرداد 1384, 12:23 عصر
گل پسر، اینو یک تست کن :

procedure TForm1.Button1Click(Sender: TObject);
var
Temp : string;
begin
Temp:='C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temporary Internet Files';
if DirectoryExists(temp) then
caption:='yes' else
caption:='no';
end;

koosha system
شنبه 21 خرداد 1384, 13:46 عصر
---
چرت و پرت ننویس .

vcldeveloper
یک شنبه 22 خرداد 1384, 05:16 صبح
با اجازه از استاد عزیزم، آقای ربیعی... :flower:

اگه میخوای مسیر پوشه Temporary Internet Files رو برای کاربری که در سیستم لاگین کرده (Current User) بدست بیاری، می تونی از کد زیر استفاده کنی:

function GetTemporaryInternetFilesDir: string;
var
UserName,
WinDir : string;
BuffSize : integer;
PSize : Cardinal;
OSVer : DWord;
begin
//Get Windows Directory
SetLength(WinDir,Max_Path);
GetWindowsDirectory(PAnsiChar(WinDir),Max_Path);

//if Windows 2000 or higher
if Lo(GetVersion) >= 5 then
begin
WinDir := Copy(WinDir,0,3); //Extract Windows Drive Letter

//Get Current Username
SetLength(UserName,255);
BuffSize := Length(UserName);
PSize := Integer(Pointer(@BuffSize));
GetUserName(PAnsiChar(UserName),PSize);
SetLength(UserName,Pos(#0,UserName)-1);

Result := Format('%sDocuments and Settings\%s\Local Settings\Temporary Internet Files\',
[WinDir,UserName]);
end
//if Windows 9x&Me
else
begin
SetLength(WinDir,Pos(#0,WinDir)-1);
Result := WinDir + '\Temporary Internet Files\';
end;
end;

Delphi_Developer
سه شنبه 24 خرداد 1384, 17:18 عصر
سلام - آقای کشاورز من کد شما رو هنوز امتحان نکردم اما اون کد آقای Hr اون درسته - اما مثل اینکه خودتون امتحانش نکردین ؟ این کار Error نمیده - اما اگه ما آدرس اینجا رو به یه Filelistbox بدیم هیج فایلی رو لیست نمیکنه . :sunglass:

vcldeveloper
چهارشنبه 25 خرداد 1384, 02:41 صبح
سلام - آقای کشاورز من کد شما رو هنوز امتحان نکردم اما اون کد آقای Hr اون درسته - اما مثل اینکه خودتون امتحانش نکردین ؟ این کار Error نمیده - اما اگه ما آدرس اینجا رو به یه Filelistbox بدیم هیج فایلی رو لیست نمیکنه .
کد جناب ربیعی کاملا درسته، اما مسیر Temporary Internet Files مربوط به کاربر Administrator رو بر می گردونه. ویندوز برای هر کاربر یک پوشه Temporary Internet Files در نظر میگیره. با کد من مسیر پوشه Temporary Internet Files برای کاربری که در سیستم Login کرده بدست میاد.
در ضمن این کد مشکلی نداره.

Delphi_Developer
شنبه 28 خرداد 1384, 02:52 صبح
کد جناب ربیعی کاملا درسته، اما مسیر Temporary Internet Files مربوط به کاربر Administrator رو بر می گردونه. ویندوز برای هر کاربر یک پوشه Temporary Internet Files در نظر میگیره. با کد من مسیر پوشه Temporary Internet Files برای کاربری که در سیستم Login کرده بدست میاد.
در ضمن این کد مشکلی نداره.

ای بابا ------ شما برو نگاه کن من امتحان کردم نمیشه ----- شما Directory یه Filelistbox رو با این آدرس ست کن بعد برنامه رو Run کن بعد نتیجه رو ببین . :kaf:

Delphi_Developer
شنبه 28 خرداد 1384, 02:54 صبح
ضمنا من آدرس User رو دادم نه Admin رو :wink:

vcldeveloper
شنبه 28 خرداد 1384, 22:27 عصر
ای بابا ------ شما برو نگاه کن من امتحان کردم نمیشه ----- شما Directory یه Filelistbox رو با این آدرس ست کن بعد برنامه رو Run کن بعد نتیجه رو ببین .
متاسفانه شما لقمه آماده می خوای‌!
در فایل zip پیوست شده، یک مثال از FileListBox (نمی دونم چرا هنوز این استفاده می کنی) و یک مثال از ShellListView هست - برای استفاده از ShellListView باید ابتدا package اون رو در دلفی نصب کنی:

Main Menu -> Component | Install Packages... | Shell Control Property and Component Editors

کنترلهای این package در پالت Samples نصب میشند.

موفق باشی :موفق:

Delphi_Developer
یک شنبه 29 خرداد 1384, 05:36 صبح
متاسفانه شما لقمه آماده می خوای‌!
در فایل zip پیوست شده، یک مثال از FileListBox (نمی دونم چرا هنوز این استفاده می کنی) و یک مثال از ShellListView هست - برای استفاده از ShellListView باید ابتدا package اون رو در دلفی نصب کنی:

آقا شرمنده - به خدا من History ریخته بود به هم بعضی از چیزا رو تو اینترنت نمیدیدم - اون کد دوم رو من ندیده بودم -- من لقمه آماده نمی خاوم عزیز ---------------- ضمنا این کد درست کار میکنه اما Filelistbox نمیتونه بازش کنه فقط Shelllistview :mrgreen:
به هر حال از همه ممنون .

tami_1369
پنج شنبه 23 تیر 1384, 22:20 عصر
بابا اعصاب نزاشتین شما برای ما...اه...
اگه میخواین جواب بدین کامل جواب بدین...

Delphi_Developer
جمعه 24 تیر 1384, 01:26 صبح
بابا اعصاب نزاشتین شما برای ما...اه...
اگه میخواین جواب بدین کامل جواب بدین...

موافقم...
آقای Koosha :
شما مثل این که ادب و این جور چیزا سرت نمیشه نه ؟؟؟؟

tami_1369
شنبه 25 تیر 1384, 17:10 عصر
سلام دوست عزیز.
من خودم یه برنامه نوشتم که فایلهای *.jpg پوشه Temporary Internet Files را تو ListBox میچینه و با کلیک کردن برروشون اونا رو نمایش میده.
خوب البته گفته باشم شما هم میتونید پسوند مورد نظر برای نمایش دادن تو ListBox تغییر دهید و با اضافه کردن چند کد به برنامه ،فایل هاشو کپی کنی.
من این برنامه رو سریع نوشتم و تو سیستم من به درستی عمل میکنه.احتمالا تو کامپیوتر شما هم باید کار کند،وگرنه باید یه فکر دیگه کرد.
.:.>>> توجه : دوست عزیز بعداز دریافت این فایل از عمل کردن یا عمل نکردن این برنامه در کامپیوترت مرا مطلع کن (بدون هیچ تغییری توسط خودت) (Tami_1369@Yahoo.Com)<<< .:.