PDA

View Full Version : یه فایل هاستینگ درجه یک و رایگان معرفی کنید

CYCLOPS
چهارشنبه 26 خرداد 1389, 15:28 عصر
سلام به همه دوستان
برای نگهداری موقت فایل ها و دسترسی خودم و دوستانم یه فایل هاستینگ خوب با قابلیت های زیر لازم دارم ممنون میشم اگر میشناسید معرفی کنید :
1 ) مجانی باشه :خجالت:
2 ) فضای کافی (حداقل 5 گیگ)
3 ) حتما لینک مسقیم بده
4 ) محدودیت دانلود اصلا نداشته باشه (چه از نظر حجم دانلود در روز ؛ چه از نظر زمان و چه از نظر دانلود همزمان)
5 ) قابلیت آپلود به صورت Remote (آپلود از طریق یه لینک مسقیم موجود در اینترنت)
6 ) تو زمان دانلود Resume هم ساپورت کنه .

من خودم از mediafire و ifile استفاده میکنم ولی یه هاستینگ بهتر میخوام .
پیشاپیش ممنون :تشویق:

ایمان اختیاری
چهارشنبه 26 خرداد 1389, 16:33 عصر
پیدا کردی یه خبری هم به ما بده ... اخه پسر خوب این همه مزایا رو کجا دیدی یه سرور با هم ارائه بده .. یا محدودیت حجم می زارن یا resum نداره .. یا لینک مستقیم نمی ده ...
حالا اگه چیزی بود حتما خبرت می کنم ولی خودم یه هفته گشتم دنبال این چیزا هیچی گیرم نیومد ..

CYCLOPS
چهارشنبه 26 خرداد 1389, 16:45 عصر
پیدا کردی یه خبری هم به ما بده ... اخه پسر خوب این همه مزایا رو کجا دیدی یه سرور با هم ارائه بده .. یا محدودیت حجم می زارن یا resum نداره .. یا لینک مستقیم نمی ده ...
حالا اگه چیزی بود حتما خبرت می کنم ولی خودم یه هفته گشتم دنبال این چیزا هیچی گیرم نیومد ..

mediafire و ifile اکثر این قابلیت ها رو دارن فقط مشکل دانلود همزمان چند فایل هست و اینکه تا 24 ساعت Resume رو برای هر فایل ساپورت میکنن .
مگه میشه تو این اینترنت به این بزرگی همچین چیزی نباشه ؟؟؟ :متعجب:

ایمان اختیاری
چهارشنبه 26 خرداد 1389, 16:48 عصر
چرا نشه ... خب به نظرت اون وقت از کجا هزینه هاشو تامین کنه ؟ همون mediafire که می گی خیلی معیاب هم در کنار اون مزایاش دارن ..
می تونی یه کاری بکنی ... یه ریموت سرور بخری و خلاص .. همه ی این چیزا رو داره ولی خب رایگان نیست ..