PDA

View Full Version : نصب برنامه در یک کامپیوتر

aleas2
شنبه 29 خرداد 1389, 18:13 عصر
سلام خسته نباشید دوستان راهی هسته من یه برنامه ساختم میخوام به پسوند نصبی تبدیلش کنم میخوام اگر روی یه کامپیوتری نصب شد دگه روی هیچ کامپیوتری نصب نشه فقط روی همون کامپیوتری بار اول نصب شد نصب بشه چکار کنم؟

fazelm
شنبه 29 خرداد 1389, 18:21 عصر
باید کد یکی سخت افزار های اون سیستم رو مثلا هارد رو قبل از نصب تو یه بانک اطلاعاتی با رمز نوشته بشه و دفعه بعدی بانک رو چک بکنه ببینه اگر کدی توش نبود که نصب بشه ولی اگر کد توش بود چک بکنه ببینه این کد با کد هارد این دستگاه برابره یا نه و اگر برابر بود نصب بشه در غیر این صورت نصب نشه

متوجه شدی ؟؟؟
اگه نشدی بگو بیشتر توضیح بدم

================================================== =====

تشکر فراموش نشه !!!

aleas2
شنبه 29 خرداد 1389, 19:39 عصر
سلام متاسفانه متوجه نشدم !!! ضمنن من به کامپیوتر اون شخص دسترسی ندارم که بدونم مشخصات سخت افزاریش چی مثلا من برنامه رو میدم به شما اگر شما روی کامپیوترتون نصبش کردین دگه روی هیچ کامپیوتری نصب نشه فقط روی کامپیوتر شما نصب بشه ؟واگر سورسشو دارین ممنون میشم سورسشو بذارین اگر ندارین توضیح بدین !!!!

aleas2
یک شنبه 30 خرداد 1389, 08:19 صبح
چی شد کسی چیزی نمیدونه؟

fazelm
یک شنبه 30 خرداد 1389, 10:05 صبح
چی شد کسی چیزی نمیدونه؟

سورس های آماده هستش که کد سخت افزاری رو بهت میده و وقتی این رو تو برنامه ات بذاری می تونی کد رو برنامه ات بدست بیاره و چک بکنه ببینه آیا قبلا کدی در دیتابیس ذخیره شده یا نه و اگر ذخیره نشده بود نصب شه و کد رو توی دیتابیس بنویسه که دفعه بعد فقط روی دستگاهی که این کد رو داره نصب شه

برای پیداکردن سورس هم میتونی سرچ کنی : پیدا کردن سریال نامبر هارد در وی بی 6

پیدا میشه

Reza.Plus
یک شنبه 30 خرداد 1389, 11:22 صبح
سلام به نظر من كاري كه ميكني هم خوبه و هم بده.
1- خوبه چون از برنامه اي كه براش زحمت كشيدي مراقبت مي كنه كه كسي ازش كپي برنداره
2- بده چون اگه مشتري كه تو براش برنامه رو نوشتي زرنگ باشه و بخواد به كامپيوتر ديگه نصبش كنه مي تونه بگه كه مثلا هارد ديسكم سوخته و لازمه تو كامپيوتر جدي نصب بشه و بازم ازت دزدي كنه.
پس اصل رو مي زاريم به صداقت و طرف فكر مي كنيم كه آدم درستي باشه در نتيجه بهترين راه حل برداشتن كد هارد ديسك كامپيوتر هستش همون طور كه دوستمون تو بالا اشاره كرده بود.
اگه بازم توضيح بيشتري بخواي بگو كمكت كنم.

aleas2
یک شنبه 30 خرداد 1389, 11:58 صبح
دوست عزیز خودتون خوب میدونین ایرانیا تو کپی رایت خیلی ماهر هستن!! من اگر برنامم رو اینکار کنم دوبار سه بار میتونه بگه هاردم خراب شده منم بهش میدم ولی اگر اینکارو نکنم به هر تعداد که دلش بخواد از برنامم کپی میکنه!!!

aleas2
یک شنبه 30 خرداد 1389, 12:00 عصر
از کمکتون ممنون از تاحدودی متوجه منظورتون شدم ممنون

fazelm
یک شنبه 30 خرداد 1389, 12:03 عصر
از کمکتون ممنون از تاحدودی متوجه منظورتون شدم ممنون

میتونی به جای اینکه بذاری فقط یک بار نصب کنه بذاری 3 بار که طرف بهونه ای نداشته باشه

یا اینکه 2 تا سخت افزار رو چک کنه که حتی اگر یکیش هم درست بود برنامه نصب بشه

اینطور طرف نمیتونه بگه که مثلا هم هاردم سوخت و هم مادربورد ام

aleas2
یک شنبه 30 خرداد 1389, 12:37 عصر
اره اینجوری بهتره سورس هم پیدا کردم واقعا از راهنمایتون ممنون

fazelm
یک شنبه 30 خرداد 1389, 12:54 عصر
واقعا از راهنمایتون ممنون

کلید "تشکر" رو برای این جور وقت ها گذاشتند !!

ehsanocx
یک شنبه 30 خرداد 1389, 23:58 عصر
51527
به وسیله این برنامه میتونی شماره سریال هارد رو بدست بیاری و با استفاده از این شماره سریال هارد می تونی تعداد دفعات اجرای برنامه ات رو روی کامپیوتر های مختلف محدود کنی ok?
مثلا فقط روی یک کامپیوتر اجرا بشه

اگر برنامه اش رو خواستی می تونم برات بنویسم
اگر خواستی برام ایمیل بزن .
unas81@yahoo.com