PDA

View Full Version : سوال: گزینه application redistributables

sahar_82614
شنبه 29 خرداد 1389, 19:39 عصر
سلام به همه

من برنامه install shield 2010 رو نصب کردم ولی گزینه application redistributables که در قسمت پایین صفحه باید باشد و مربوط به تنظیمات database برنامه است وجود نداره از کجا باید پیداش کنم

far9090
یک شنبه 30 خرداد 1389, 09:09 صبح
از منوی Tools گزینه Redistributables رو انتخاب کنید و Wizard رو دنبال کنید. باید به اینترنت وصل باشید تا بتونین دانلودشون کنید.

sahar_82614
شنبه 12 تیر 1389, 20:02 عصر
سلام
من اینکارو انجام دادم ولی گزینه redistributables پایین صفحه نیامد!!!

noshin2008
شنبه 12 تیر 1389, 22:51 عصر
مثل اینکه حق با همین دوست خوبمون هستش = sahar_82614 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=102741)
مثل اینکه در این نسخه یعنی 2010 چنین چیزی وجود نداره = application redistributables
اما فکر کنم مثل نسخه های پیشین باید کامپوننتهای مربوطه رو نصب کنیم تا فعال شه
البته فکر میکنم
من خودم تا حالا تو این نسخه به چنین چیزی توجه نکرده بودم.واسم جالبه چرا شرکت Acressoo نیومده و این کامپونهارو پیشفرض نگزاشته!
راستی سحر جان کرک های من بهت کار دادن؟

noshin2008
شنبه 12 تیر 1389, 23:07 عصر
سلام به همه

من برنامه install shield 2010 رو نصب کردم ولی گزینه application redistributables که در قسمت پایین صفحه باید باشد و مربوط به تنظیمات database برنامه است وجود نداره از کجا باید پیداش کنم

از منوی Tools گزینه Redistributables رو انتخاب کنید و Wizard رو دنبال کنید. باید به اینترنت وصل باشید تا بتونین دانلودشون کنید.

در پاسخ به دوستان باید بگم که اصلا نیازی به اینترنت نیست اما خوب شاید باشه:لبخند:

اما بهتره یه پروژه از نوع Basic MSI باز کنید و بعد که باز کردید به سربرگ installation designer بروید و بعد از اونجا به زیر شاخه درختی قسمت Applicatin بروید تا بتوانید کامپوننتهای redistributables را ببینید:چشمک:

بهتره یه نگاه به عکس بندازین و بعد قضاوت کنید:گیج:

تصویر آپلو شده (http://up.iranblog.com/Files/0e43bca762c3442bb68d.jpg) موفق باشید

با تشکر

far9090
یک شنبه 13 تیر 1389, 10:14 صبح
سلام. شما دقیقا بگید پروژتون رو از چه نوعی تعریف کردید؟ چون این موضوع در پروژه های مختلف فرق میکنه, تا بقیه کار رو دنبال کنیم.

noshin2008
یک شنبه 13 تیر 1389, 16:34 عصر
سلام. شما دقیقا بگید پروژتون رو از چه نوعی تعریف کردید؟ چون این موضوع در پروژه های مختلف فرق میکنه, تا بقیه کار رو دنبال کنیم.

این طور که معلومه سحر جان از نوع basic masi پروژه ساخته
من که عکسو گزاشتم
ایشون فرمودند که گزینه application redistributables
پس حتما Bsic MSI هستش چون در پروژه install Scrip project چنین گزینه ای وجود نداره:لبخندساده:

با تشکر

sahar_82614
سه شنبه 15 تیر 1389, 19:34 عصر
سلام
من از يك فايل help اي كه پيداكردم و ورژن 10.5 بود پيش رفتم و اين گزينه مربوط به تنظيمات ديتابيس بود كه چه ديتابيسي استفاده ميشه حالا همانطور كه شما گفتين توي سربرگ installation designer اين گزينه وجود داره ولي كاملا فرق ميكنه
حالا من از sqlserver2000 براي برنامم استفاده كردم چگونه تنظيمات اونو ست كنم؟
از ابتدا بايد پروژه رو از نوع install script باز كنم

noshin2008
یک شنبه 20 تیر 1389, 19:10 عصر
سلام
من از يك فايل help اي كه پيداكردم و ورژن 10.5 بود پيش رفتم و اين گزينه مربوط به تنظيمات ديتابيس بود كه چه ديتابيسي استفاده ميشه حالا همانطور كه شما گفتين توي سربرگ installation designer اين گزينه وجود داره ولي كاملا فرق ميكنه
حالا من از sqlserver2000 براي برنامم استفاده كردم چگونه تنظيمات اونو ست كنم؟
از ابتدا بايد پروژه رو از نوع install script باز كنم

بله سحر جان اگه فقط این گزینه ها در installscript وجود دارن باید از همونجا پروژتو درست کنی!

با تشکر

hrkamali
شنبه 02 مرداد 1389, 23:51 عصر
مثل اینکه حق با همین دوست خوبمون هستش = sahar_82614 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=102741)
مثل اینکه در این نسخه یعنی 2010 چنین چیزی وجود نداره = application redistributables
اما فکر کنم مثل نسخه های پیشین باید کامپوننتهای مربوطه رو نصب کنیم تا فعال شه
البته فکر میکنم
من خودم تا حالا تو این نسخه به چنین چیزی توجه نکرده بودم.واسم جالبه چرا شرکت Acressoo نیومده و این کامپونهارو پیشفرض نگزاشته!
راستی سحر جان کرک های من بهت کار دادن؟

من هم installshield 2010 رو نصب كردم و الان هم براي ساختن اينستال براي برنامه اي كه نوشتم و توش از sql استفاده مي كنه مشكل دارم. اگه كسي بتونه راهنمايي كنه خيلي ممنون مي شم. راستي، كسي آدرس دانلود نسخه پايينتر installshield مثلا 2009 رو نداره؟

noshin2008
دوشنبه 04 مرداد 1389, 00:07 صبح
من هم installshield 2010 رو نصب كردم و الان هم براي ساختن اينستال براي برنامه اي كه نوشتم و توش از sql استفاده مي كنه مشكل دارم. اگه كسي بتونه راهنمايي كنه خيلي ممنون مي شم. راستي، كسي آدرس دانلود نسخه پايينتر installshield مثلا 2009 رو نداره؟

ای بابا کی گفته نسخه 2010 application redistributables رو نداره
رفته تو شاخه درختی !
تو خود پنجره های عادی نیست
من که عکسشو گزاشتم
برید ببینید بعد قضاوت کنید !

با تشکر

mehran5
دوشنبه 08 شهریور 1389, 22:41 عصر
در پاسخ به دوستان باید بگم که اصلا نیازی به اینترنت نیست اما خوب شاید باشه:لبخند:

اما بهتره یه پروژه از نوع Basic MSI باز کنید و بعد که باز کردید به سربرگ installation designer بروید و بعد از اونجا به زیر شاخه درختی قسمت Applicatin بروید تا بتوانید کامپوننتهای redistributables را ببینید:چشمک:

بهتره یه نگاه به عکس بندازین و بعد قضاوت کنید:گیج:

تصویر آپلو شده (http://up.iranblog.com/Files/0e43bca762c3442bb68d.jpg) موفق باشید

با تشکر

سلام
من توی پروژ م از کامپوننتهای جانوس استفاده کردم که توی این کامپوننت های پیش فرض اینستال شیلد نداره برای اضافه کردن , حتما باید به اینترنت وصل شد؟
من یه بار این کار رو کردم ولی با اینکه اینتر نتم adsl بود خیلی طول کشید و بیخیال شدم؟

Mohandes2009
سه شنبه 06 مهر 1389, 10:00 صبح

بعد این گزینه هاش فعال میشه؟:متفکر: