PDA

View Full Version : گفتگو: یه حسابداری دوبل + چک و بانک برای یه جای کوچیک کافیه؟

bahman_akbarzadeh
شنبه 29 خرداد 1389, 20:40 عصر
سلام
من یه سری برنامه کاربردی دارم که موقع فروشش همه حسابداری هم ازش میخوان.
به نظر شما اساتید مهندسی نرم افزار، یه حسابداری دوبل به علاوه روز شمار چک، برای یه نمایندگی بیمه و یا یک نمایندگی فروش ADSL (بصورت خرده پا) کافیه؟ :متفکر:

taraneh_afshar10
شنبه 29 خرداد 1389, 21:29 عصر
نه دوست عزیز

باید دفتر کل -- دفتر معین و همه ی قابلیتهای حسابداری را داشته باشد که داخل ادارات کاراش رو را ه بیندازه .
اگه کار حسابداری داشتی من در خدمتم.

bahman_akbarzadeh
شنبه 29 خرداد 1389, 22:54 عصر
یکی از دوستان حسابدارم یکبار برام توضیح داد که هر کدوم از این دفاتر به چه دردی میخورن و چجوری تعریف میشن.
شما یک PDF خیلی کوچیک در مورد حسابداری ندارین که در عرض چند ساعت بشه این روابط رو فهمید؟
فقط تعاریف و قالب هر کدوم رو میخوام
ممنون

misagh1359
شنبه 29 خرداد 1389, 23:04 عصر
51472

51473

51474

خلاصه گفته ولی تا حد زیادی گره گشاست

bahman_akbarzadeh
یک شنبه 30 خرداد 1389, 01:03 صبح
51472

51473

51474

خلاصه گفته ولی تا حد زیادی گره گشاست

ممنون، ولی خیلی مفصل بود و خوندنو فهمیدنش، خیلی طول میکشه و متاسفانه وقت نمیشه.
من با مفاهیم اولیه آشنایی داریم. یعنی یه حسابداری محض، تا یه حدودی زدم.
فقط تعاریف کلی و استفاده نرم افزاریشو میخوام.
یه مقدار خلاصه ترشو ندارید؟

ostovarit
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 00:44 صبح
نه دوست عزیز

باید دفتر کل -- دفتر معین و همه ی قابلیتهای حسابداری را داشته باشد که داخل ادارات کاراش رو را ه بیندازه .
اگه کار حسابداری داشتی من در خدمتم.

من یک نرم افزار فروشگاهی نوشتم و الان مراحل اخرش رو طی میکنم ... متوجه شدم که حسابداری شرکتها متفاوت هست و به قول شما دفتر معین و کل و ... رو باید تعریف کنم وگرنه اصلا به دردشون نمیخوره ... اگر بتونید منو راهنمایی کنید که مرحله مرحله چه کار باید انجام بدم تا به نتیجه مطلوب برسم ممنون میشم ... اگرم دوست داشتید با من در ورژن حسابداری پیشرفته ای که قصد نوشتنش رو دارم همکاری کنید خوشحال میشم ...
با تشکر