PDA

View Full Version : سوال: بهم ریختن قالب سایت به دلیل استفاده از منوی جی کوئری

aspismylove
یک شنبه 30 خرداد 1389, 11:21 صبح
سلا م

ببخشید میخاستم بدونم چرا وقتی من از منو ها یا صفحه های لاگین که استفاده میکنم قالب سایت به هم میریزه ، تمامی مراحل رو هم درست میرم ....
راستی این رو هم بگم که من از accordin های جی کوئری توی سایتم استفاده کردم و میخام منو و .... هم استفاده کنم .
اصلا میشه چند تا جی کوئری توی یک صفحه استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :متفکر:

سایت با asp.net نوشتم
ممنون میشم راهنمایی کنین

ricky22
یک شنبه 30 خرداد 1389, 11:45 صبح
اگه کدتون رو از جایی copy paste کردید مطمئن بشید که فایل css رو هم اعمال کردین
من از چند jquery استفاده می کنم و مشکلی ندارم.

aspismylove
یک شنبه 30 خرداد 1389, 12:08 عصر
اگه کدتون رو از جایی copy paste کردید مطمئن بشید که فایل css رو هم اعمال کردین
من از چند jquery استفاده می کنم و مشکلی ندارم.

copy paste میکنم ولی تمامی فابلهای اون رو سی اس اس و... رو اضافه میکنم

نمیدونم چرا عمل نمیکنه .........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:متفکر ::متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:: متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:

ricky22
یک شنبه 30 خرداد 1389, 12:17 عصر
copy paste میکنم ولی تمامی فابلهای اون رو سی اس اس و... رو اضافه میکنم

نمیدونم چرا عمل نمیکنه .........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:متفکر ::متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:: متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:
برادر پروژه رو بزار

hamid1988
دوشنبه 31 خرداد 1389, 01:05 صبح
نمیدونم چرا عمل نمیکنه
یکی از معایب استفاده از جی کوئری در پروژه بهم ریختن استایل صفحه قبل از بارگذاری کامل صفحست، این بهم ریختگی رو وقتی با دیال آپ (اتصال با پهنای باند کم) به صفحه ی مورد نظر رجوع کنید بیشتر احساس خواهید کرد. دلیلش هم فایل 60 کیلوبایتیه کتابخانه جی کوئری هست که تا بارگذاری کامل و اعمال Css مورد نظر به تگها صفحه بصورت خام و بدون Css نمایش داده میشه.
راه حل:
1- تا بارگذاری کامل صفحه هیچ تگی رو نشون ندید و بعد از بارگذاری کامل همه ی عناصر یکدفعه در صفحه ظاهر بشن.
البته راه حل فوق غیر حرفیه و باعث میشه بسیاری از بازدیدکنندگانتون رو که تا بارگذاری کامل صفحه تحمل ندارند از دست بدید.
2- برای عناصری که جی کوئری در استایل اونا دخالت می کنه دو فایل Css داشته باشین، یعنی اگه جی کوئری Display تگی رو True می کنه شما قبل از بارگیری کتابخانه جی کوئری اونو False می کنین و بعد از بار گیری کتابخانه، Css اصلی رو به اون اعمال کنین، اینطوری صفحه بهم نمی ریزه.

ricky22
دوشنبه 31 خرداد 1389, 02:39 صبح
یکی از معایب استفاده از جی کوئری در پروژه بهم ریختن استایل صفحه قبل از بارگذاری کامل صفحست، این بهم ریختگی رو وقتی با دیال آپ (اتصال با پهنای باند کم) به صفحه ی مورد نظر رجوع کنید بیشتر احساس خواهید کرد. دلیلش هم فایل 60 کیلوبایتیه کتابخانه جی کوئری هست که تا بارگذاری کامل و اعمال Css مورد نظر به تگها صفحه بصورت خام و بدون Css نمایش داده میشه.
راه حل:
1- تا بارگذاری کامل صفحه هیچ تگی رو نشون ندید و بعد از بارگذاری کامل همه ی عناصر یکدفعه در صفحه ظاهر بشن.
البته راه حل فوق غیر حرفیه و باعث میشه بسیاری از بازدیدکنندگانتون رو که تا بارگذاری کامل صفحه تحمل ندارند از دست بدید.
2- برای عناصری که جی کوئری در استایل اونا دخالت می کنه دو فایل Css داشته باشین، یعنی اگه جی کوئری Display تگی رو True می کنه شما قبل از بارگیری کتابخانه جی کوئری اونو False می کنین و بعد از بار گیری کتابخانه، Css اصلی رو به اون اعمال کنین، اینطوری صفحه بهم نمی ریزه.
اگه از رفرنس online استفاده کنیم چی؟

hamid1988
دوشنبه 31 خرداد 1389, 11:59 صبح
اگه از رفرنس online استفاده کنیم چی؟
بازم همونی که گفتم، چون این بار هم قراره کتابخانه ی جی کوئری توسط مرورگر دانلود شه.