PDA

View Full Version : پروژه فرضی من

azade.kazemi33
یک شنبه 30 خرداد 1389, 12:59 عصر
درووود بر استادان #C
این پروژه فر ضی من رو ببینید
من میخوام گزینه ای که برای کیفیت انتخاب میشه مقدارش رو از دیتابیس بگیره در یک متغییر یا پارامتر ذخیره کنه مثل op1
برای گارانتی هم همین طور op2، البته من نمیدونم باید از متغییر استفاده کنم یا یک پارامتر ورودی یا خروجی در این مورد نیز راهنماییم کنید. بعد این 2 مقدار را روشون یک عملیات انجام بده
مثلا اگر کاربر برای کیفیت گزینه بالا را انتخاب کرد مقدارش 2 است که از دیتابیس میگیره و
ممکنه برای گارانتی یا گزینه دارد با مقدار 1 یا ندارد با مقدار 2 را انتخاب کنه و برای گزینه متوسط برای کیفیت هم همین طور .
اگه برای گارانتی گزینه دارد را انتخاب کرد مقدارش که 1 است را از دیتابیس بگیره حالا بگه اگه
op1=2 , op1=1 then op3= x بشه و یکی یکی چک کنه
این کارها باید تو دکمه تعیین سطح انجام بدم؟ چون میخوام با فشار این دکمه به من با توجه به مقدار op3 بگه که رده شرکت من Aیا Bیا Cیا D است؟

azade.kazemi33
یک شنبه 30 خرداد 1389, 20:07 عصر
یعنی کسی نیست که بتونه به من کمک کنه؟

اصلا اینو بگید که واسه اینکه از دیتابیس یه مقدار بگیریم و میخواییم عمل محاسباتی یا مقایسه روش انجام بدیم باید از پارامتر input استفاده کنیم یاoutput ؟

azade.kazemi33
دوشنبه 31 خرداد 1389, 14:05 عصر
سلام
بابا یکی جواب منو بده.ضروریه

NIK
دوشنبه 31 خرداد 1389, 14:13 عصر
یعنی کسی نیست که بتونه به من کمک کنه؟

اصلا اینو بگید که واسه اینکه از دیتابیس یه مقدار بگیریم و میخواییم عمل محاسباتی یا مقایسه روش انجام بدیم باید از پارامتر input استفاده کنیم یاoutput ؟

واسه اینکه از دیتابیس یه مقدار بگیرن از یه SELECT استفاده میکنن و حاصلش رو مثلاً تو یه دیتاتیبل میریزن و عملیات مورد نظر رو روش انجام میدن.

اگه کمی بیشتر توضیح بدی شاید بتونم کمکت کنم.

azade.kazemi33
چهارشنبه 02 تیر 1389, 14:07 عصر
سلام.مرسي چه جوري بايد بريزم تو ديتا تيبل؟
گرفتن اطلاعات از ديتا بيس رو ميدونم اما در مورد ديتاتيبل ميشه توضيح بدي؟
اگه كد نمونه داشته باشي ممنون ميشم