PDA

View Full Version : درج عكس توسط فايل اپلود در كنترل fckeditor

mohsen.nsb44
دوشنبه 31 خرداد 1389, 11:52 صبح
سلام من يك كنترل فايل اپلود دارم و يك كنترل fckeditor اطلاعات اديتورم در ديتابيسم ذخيره ميشه حال مي خوام با كنترل فايل اپلود عكسي كه مي خوام رو به كنترل fckeditor اضافه كنم بعد با دكمه ثبت اطلاعات fckeditor در ديتابي ذخيره بشه مشكلم اينجاست كه نتونسم كدي بنويسم كه عكسي كه از طريق فايل اپلود مي خوام رو به كنترل fckeditor اضافه كنم لطفا راهنمايي كنيد چكار بايد بكنم

mohsen.nsb44
سه شنبه 01 تیر 1389, 09:13 صبح
كسي از دوستان در اين باره نظري نداره كه چطور بايد اين كارو انجام داد؟
من برايد درج عكس در پوشه از كد زير استفاده مي كنم

fileupload1.saveAs("c:\\img"+fileupload1.filename);

با اين كد عكس مورد نظر در پوشه img در درايو c ذخيره مي شود حال من بجاي پوشه img مي خوام عكسم بره داخل fckeditor لطفا راهنمايي كنيد.

Vahid_moghaddam
سه شنبه 01 تیر 1389, 10:31 صبح
شما یا باید این کار رو با استفاده از javascript انجام بدید یعنی یک تگ img با src فایل آپلود شده به html داخل ادیتور در مکان مناسب وارد کنید. و یا روش ساده تر اینه که از fckfinder برای ارسال فایل به سرور استفاده کنید. در مورد fckfinder توی همین سایت جستجو کنید.

mohsen.nsb44
سه شنبه 01 تیر 1389, 10:39 صبح
شما یا باید این کار رو با استفاده از javascript انجام بدید یعنی یک تگ img با src فایل آپلود شده به html داخل ادیتور در مکان مناسب وارد کنید. و یا روش ساده تر اینه که از fckfinder برای ارسال فایل به سرور استفاده کنید. در مورد fckfinder توی همین سایت جستجو کنید.
متاسفانه فايلي كه من دانلود كردم يك فايل رو نداره به همين خاطر نمي شه عكسو باهاش فرستاد اما بقيه كنترل هاش كار مي كنه حتي يك تاپيك با عنوان مشكل در ارسال عكس با fckeditor ايجاد كرده بودم

mohsen.nsb44
سه شنبه 01 تیر 1389, 11:00 صبح
ميشه كمي بيشتر در مورد اسكريپت ها توضيح بدين؟ من هيچ سر رشته اي از جاوا اسكريپت ندارم

Vahid_moghaddam
سه شنبه 01 تیر 1389, 11:11 صبح
نسخه آخر FCKEditor رو از لینک زیر می تونید دانلود کنید. استفاده از FCKFinder مناسب ترین روشه.

http://ckeditor.com/download