PDA

View Full Version : مشکل در نصب برنامه qt روی گوشی

nazgolii
سه شنبه 01 تیر 1389, 00:04 صبح
سلام من برای نصب برنامه روی گوشیم مشکل دارم برنامه qt_demos.sis رو روی گوشیم نصب کردم ولی برنامه qt رو که میخوام روی گوشیم نصب میکنم تا وسطای نصب میره اما وسط نصب پیغام unable to install میده ساین هم کردم نشد
ممنون میشم کمکم کنید چی کار کنم
گوشیم هم 5630:گریه:

حامد مصافی
سه شنبه 01 تیر 1389, 11:07 صبح
منظور از برنامه qt چيه؟ دقيقاً چه چيزي را مي خواهيد روش گوشي نصب كنيد؟
پيغام دريافتي فقط شامل همين يك جمله است؟

nazgolii
سه شنبه 01 تیر 1389, 15:02 عصر
منظور از برنامه qt چيه؟ دقيقاً چه چيزي را مي خواهيد روش گوشي نصب كنيد؟
پيغام دريافتي فقط شامل همين يك جمله است؟
سلام
من تازه کار با محیط qt creator رو شروع کردم برای پروژم میخوام یک نرم افزار برای گوشی بنویسم تصمیم گرفتم با qt این کارو انجام بدم من فلا یک قسمت کوچیکی از برنامم رو نوشتم تو شبیه ساز اجرا میشه برنامم رو هم bulid کردم و فایل sis برنامم رو هم ساختم و qt_demos.sis رو هم رو گوشیم نصب کردم از کتابخونه qtmobility هم استفاده کردم و فایل qtmobility.sis رو هم نصب کردم ولی وقتی میخوام فایل sis برنامم رو روی گوشی نصب کنم تا وسطای نصب میره وسط نصب پیغام unable to install میده
ممنون میشم کمکم کنید

.:saeed:.
سه شنبه 01 تیر 1389, 15:43 عصر
سلام
به صفحه زیر مراجعه کنید کمکتون می کنه
http://www.forum.nokia.com/Develop/Qt/Getting_started/

nazgolii
جمعه 18 تیر 1389, 12:25 عصر
سلام
به صفحه زیر مراجعه کنید کمکتون می کنه
http://www.forum.nokia.com/Develop/Qt/Getting_started/
سلام
من به این آدرسی که گفتین رفتم من قبلا با qt creator 4.6.2 کار کردم و برنامم رو با qt creator 4.6.2 نوشتم حالا باز باید این ورژن رو دانلود کنم و با اون کار کنم؟
شما با qt برای گوشی برنامه نوشتین مشکلی تو نصب نداشتین؟

سه شنبه 22 تیر 1389, 22:39 عصر
سلام
نه مشکلی نداشتم
بعد از اینکه برنامه رو بیلد میکنی فایل sis اون در مسیر پروژه ایجاد می شه و به راحتی قابل نصب رو گوشیه
یه مجموعه کاملی روی سایت کیوتی هست حدود 800 مگابایت برا گوشی و برنامه های مورد نیاز. اونو بگیری کارت حله.

سه شنبه 22 تیر 1389, 22:45 عصر
مثلا این یکی از مثال های خود کیوتی هست که من برنامه موبایل اونو با پسوند sis ساختم میتونی خودت ببینی که مثل یه برنامه معمولی برای گوشی قابل نصبه

52848

benyamin_pc
جمعه 05 شهریور 1389, 00:02 صبح
سلام
این برنامه های qt روی چه ورژن هایی از سیمبیان قابل اجراس؟