PDA

View Full Version : ورود به SQL Server با DomainUser

hassan1365
سه شنبه 01 تیر 1389, 10:51 صبح
سلام
من Authentication Sql Server رو روی Windows Authentication قراردادم ولی الان نمیتونم به Management Studio لاگین کنم و Login Faild for User... میده. User کامپیوتر من Domain هستش و من میخوام با Domain User وارد بشم. آیا راه حلی هست؟ (یا این که تنظیمات SQL Server رو بدون لاگین کردن Reset کنم)

موفق باشید

reza_program
سه شنبه 15 تیر 1389, 15:20 عصر
سلام
من Authentication Sql Server رو روی Windows Authentication قراردادم ولی الان نمیتونم به Management Studio لاگین کنم و Login Faild for User... میده. User کامپیوتر من Domain هستش و من میخوام با Domain User وارد بشم. آیا راه حلی هست؟ (یا این که تنظیمات SQL Server رو بدون لاگین کردن Reset کنم)

موفق باشید

منم مشکلم همینه

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

reza_program
سه شنبه 15 تیر 1389, 16:09 عصر
پی بردم مشکل از کجاست

باید با یوزر Administrator لاگین کنی

به نقل از این پست
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=1033521#post1033521

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 15 تیر 1389, 16:30 عصر
سلام.شما وقتی با دامین کار میکنید باید دسترسی به اون یوزر رو در Sql تعریف کنید. برای اینکار در قسمت Security در بخش logins رفته اضافه رو می زنید بعد یوزر مربوط به دامین رو انتخاب میکنید و براش دسترسی مشخص میکنید بعد از این به راحتی میتونید به سرور متصل بشیدو نیازی هم به دسترسی administrator نداره.
موفق باشید

tdodangeh
پنج شنبه 17 تیر 1389, 09:43 صبح
اگر شبکه بصورت workgroup باشه و در واقع شبکه بصورت فایل شیرینگ کار می کنه ،ما روی یک سیستم برنامه ای با sql و vb داشته باشیم که computer name ، dodange هست و روی این سیستم اتصال برقرار می شه اما بخواهیم exe این برنامه رو روی سیستم دیگه ای که computer name ، bazresi هست اجرا کنیم خطای connectionopen:sql server does not exist or access denied رو می دهد خواهش می کنم اگه کسی اطلاعاتی داره توضیح بده که ایا باید در sql مبدا تعریفی از کاربر کامپیوتر مقصد داشته باشیم یا کار خاصی ، تنظیمی ... انجام دهیم ؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید.