PDA

View Full Version : مبتدی: میخوام HTml یاد بگیرم !!

Others
سه شنبه 01 تیر 1389, 11:36 صبح
سللم
آقا من میخوام تازه html یاد بگیرم لطفا نگید که برو این آموزشو بخون و .... من خودم یه آموزش pdf دارم و دارم میخونم فقط میخوام سوالات مبتدی که برای من پیش میاد رو ازتون بپرسم

اجازه هست ؟ :خجالت:

Javad.Kashi
سه شنبه 01 تیر 1389, 11:58 صبح
سلام دوست عزیز
جونم واست بگه که درست جایی رو انتخاب کردی من هم مثل خودت هیچی بلد نیستم ولی اینجا آدم های خوب خیلی پیدا می شه اصلا خجالت نکش اگه تو این سایت چند وقت بچرخی سریع راه می افتی توکل به خدا کن
یا علی مدد

ricky22
سه شنبه 01 تیر 1389, 12:07 عصر
سلام
http://www.w3schools.com/html/default.asp
برای شروع خوبه

Others
سه شنبه 01 تیر 1389, 12:12 عصر
سلام
http://www.w3schools.com/html/default.asp
برای شروع خوبه

سلام ممنون که لینک دادی
ولی من گفتم که خودم جزوه دارم و فقط دارم میگم میشه این تاپیک رو باز نگه دارید تا سوال هایی که بررام پیش میاد و مشکلات رو بپرسم ؟

LORD AELX
سه شنبه 01 تیر 1389, 12:30 عصر
سلام ممنون که لینک دادی
ولی من گفتم که خودم جزوه دارم و فقط دارم میگم میشه این تاپیک رو باز نگه دارید تا سوال هایی که بررام پیش میاد و مشکلات رو بپرسم ؟

سللم
آقا من میخوام تازه html یاد بگیرم لطفا نگید که برو این آموزشو بخون و .... من خودم یه آموزش pdf دارم و دارم میخونم فقط میخوام سوالات مبتدی که برای من پیش میاد رو ازتون بپرسم

اجازه هست ؟ :خجالت:

این کار شما باعث بهم ریختگی فروم و عدم پیوستگی اون میشه... شما این تاپیک رو حذف کنید (یا از مدیر بخواید براتون حذف کنه) و هر وقت که سوالی داشتید هر کدوم رو تو یه تاپیک جداگانه مطرح کنید... اینطوری نفرات بعدی هم که همین مشکل رو پیدا می کنند، در یافتن اون تاپیک به مشکل بر نمیخورند...

موفق باشید

Others
سه شنبه 01 تیر 1389, 12:47 عصر
فکر نکنم جالب بشه

اگه هر سوالی رو تو یه تاپیک بپرسم سخته پیدا کردنش بعد از چندین ماه
ولی یک تاپیک مرجه از پرسش های یک مبتدی باشه خیلی راحت پیش میره اون کسی که مشکل منو داره

Javad.Kashi
سه شنبه 01 تیر 1389, 13:09 عصر
فکر نکنم جالب بشه

اگه هر سوالی رو تو یه تاپیک بپرسم سخته پیدا کردنش بعد از چندین ماه
ولی یک تاپیک مرجه از پرسش های یک مبتدی باشه خیلی راحت پیش میره اون کسی که مشکل منو داره

سلام دوست عزیز
حالا که شما یکی از عضو های این سایت محسوب می شوی می توانی به همه سوالات و پست هایت به راحتی دسترسی داشته باشی فقط کافیه که بری به لینک
پرونده و تنظیمات کاربر (اگر اشتباه نکرده باشم) ویا اینکه روی اسم خودت در بالای صفحه کلیک کنی
اصلا غصه نخور من اینجام :قهقهه: