PDA

View Full Version : ایجاد فایل با نامی که کاربر انتخاب می کند

mr.siahatgar
سه شنبه 01 تیر 1389, 21:36 عصر
سلام ببخشید من مبتدی هستم و به یک مشکل برخوردم خواهشن منو کمک کنید
من میخوام توی یک فرم یک تکس باکس داشته باشم و یک دکمه پایینش که هر وقت کاربر نامی را در تکست باکس نوشت دکمه در درایو سی فایلی به نام انکه کاربر نوشته پیدا کنه و توی درایو دی به اسم a1 ذخیره کنه

alih110
سه شنبه 01 تیر 1389, 21:42 عصر
بفرما باید یه خورده دستکاری بکنیش تا اونی که میخوای بشه
با توضیحات کامل

mr.siahatgar
چهارشنبه 02 تیر 1389, 07:42 صبح
با سلام
از پاسخ شما تشکر میکنم اما اون چیزی که من میخوام نیست من توی درایو c چندتا فایل text دارم با نامهای متفاوت مثلاً we345 و یا re454 و یا uy90101 و غیره پس من میخوام یک تکس باکس داشته باشم که وقای کاربر نام یکی از این فایلها رو توی ان نوشت و دکمه پایین را فشار داد این برنامه ان فایل رو از درایو c کپی کنه و توی درایو d با یک نام دیگر ذخیره کنه
مثلاً اگر کاربر توی تکس نوشت we345 این برنامه بیاد فایل we345.text را از درایو c کپی کنه و توی درایو d به نام ali ذخیره کنه

fazelm
چهارشنبه 02 تیر 1389, 08:30 صبح
با سلام
از پاسخ شما تشکر میکنم اما اون چیزی که من میخوام نیست من توی درایو c چندتا فایل text دارم با نامهای متفاوت مثلاً we345 و یا re454 و یا uy90101 و غیره پس من میخوام یک تکس باکس داشته باشم که وقای کاربر نام یکی از این فایلها رو توی ان نوشت و دکمه پایین را فشار داد این برنامه ان فایل رو از درایو c کپی کنه و توی درایو d با یک نام دیگر ذخیره کنه
مثلاً اگر کاربر توی تکس نوشت we345 این برنامه بیاد فایل we345.text را از درایو c کپی کنه و توی درایو d به نام ali ذخیره کنه

این کدشه ::

FileCopy "c:\" & text1.Text & ".txt", "d:\ALI.txt"