ورود

View Full Version : ساختن دکمه import

takkhal
سه شنبه 01 تیر 1389, 22:52 عصر
اساتید معزز لطفا راهنمایی کنید که چطور میشه یک دکمه واسه import کردن یک فایل txt درست کرد؟:متفکر:

takkhal
سه شنبه 01 تیر 1389, 23:28 عصر
export کردن رو بلدم ها!:خجالت:
سوال 2
ولی چطور میشه پیغام ower write شدن فایل رو ندید؟ یعنی کاری کرد که بدون ظاهر شدن پیغامی که سوال میکنه
{ "میخوایم فایلی رو که قبلا export کردیم ،replace کنیم ؟" } مستقیما فایل موجود رو با جدید جایگزین کنه؟

سوال 3
وقتی با ساختن ماکرو اکسپورت txt میگیریم از کجا میتونیم تنظیمات مربوط به شکل محتوای فایل txt رو انجام بدیم
مثلا در فایل تکست خطوط عمودی و افقی رو که در اکسپورت یک table وجود داره دیده نشه!

به من تازه کار مبتدی کمک کنید:خجالت:

bita_ziba77
چهارشنبه 02 تیر 1389, 09:14 صبح
اساتید معزز لطفا راهنمایی کنید که چطور میشه یک دکمه واسه import کردن یک فایل txt درست کرد؟:متفکر:

با سلام
در اكسس 2007 يك كليد در فرم قرار داده و وارد محيط Macro builder شده و سپس فرمان Run command را انتخاب نماييد.
سپس در پايين صفحه در بخش Command گزينه مرتبط با نوع فايلي كه مي خواهيد Import كنيد ، انتخاب نماييد. مثلا Importattachtext

با تشكر

takkhal
چهارشنبه 02 تیر 1389, 12:31 عصر
تشکر فراوان:تشویق:
سوال 2 و 3 رو جیکار کنم؟
اما یه سوال جدید(4) :چطور میشه دستور داد که برنامه خودش به مسیر مورد نظر ما برای ایمپورت کردن بره؟ نه مسیر دیفالت اکسس

اگه لطف کنید و یه نمونه بذارید که مزید امتنان است!:گیج:

bita_ziba77
پنج شنبه 03 تیر 1389, 08:02 صبح
با سلام
من پيشنهاد مي كنم كه براي خروجي گزارشتان ، يك كليد در گزارش خود قرار داده (اكسس 2007) و سپس يك ماكرو به شرح زير به آن اختصاص دهيد:
ماكرو OutputTo را به كليد خود تخصيص دهيد كه هر هنگام كاربر اين كليد را فشار دهد پنجره جديد باز شده كه مي تواند كاربر به سليقه خود فرمت مربوط به فايل خروجي را تعيين كند كه مشكلي كه براي نمايش خروجي نهايي را داريد را برطرف مي كند.

فرمت هاي خروجي با اين روش:
1)Excel 97-2003
2)html
3)pdf
4)rtf
5)snapshot
6)text file
7)xml
8)xps format

مزاياي روش بالا اين است كه كاربر حق انتخاب جهت فرمت خروجي گزارش را داشته و همچنين مي تواند مسير دلخواه جهت خروجي گزارش خود را تعيين نمايد.

با تشكر

takkhal
جمعه 04 تیر 1389, 01:18 صبح
مرسی bita_ziba77 (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=88077)
این رو هم تست کردم
ولی دقیقا میخوام از کاربر سوالی نشه
یچیزی تومایه های بکاپ گرفتن!
.
.
یه هفته میرم مسافرت جاتون خالی
اگه زحمتی نیست تا برگردم یه نمونه برام بذارید
:لبخندساده:

takkhal
جمعه 04 تیر 1389, 01:55 صبح
51749
اگه ممکنه یه نگاهی به این فایل بندازید و اصلاح و راهنمایی کنید:گریه:

takkhal
جمعه 11 تیر 1389, 22:37 عصر
ای ی ی ی وای ی ی ی
یعنی کسی بلد نیست؟:گیج:

alirezabahrami
شنبه 12 تیر 1389, 07:55 صبح
ای ی ی ی وای ی ی ی
یعنی کسی بلد نیست؟:گیج:
سلام
در ابتداي كد ها دستور DoCmd.SetWarnings False را وارد كن و در آ خر كد ها هم آن را بصورت DoCmd.SetWarnings true مجدد وارد كن !
موفق باشيد

takkhal
یک شنبه 13 تیر 1389, 01:20 صبح
ممنون
ولی میشه فایل ارسالی رو اصلاح کنید؟
راستش یکم از ماکرو سر در میارم ولی کد نویسی رو شرمندم:خجالت: