PDA

View Full Version : convert pdf to flash

raminsalemi
چهارشنبه 02 تیر 1389, 10:08 صبح
سلام من قصد دارم یه برنامه مبدل بنویسم که فایل pdfرو از کاربر دریافت و اون رو به یه فایل فلش با قالب دلخواه تبدیل کنه از دوستانی که در این رابطه تجربه دارند خواهش میکنم راهنمایی کنند

raminsalemi
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 12:04 عصر
چرا در سایت برنامه نویس جوابگویی به تاپیک ها اینقدر ضعیف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AliRezaPro
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 23:58 عصر
سلام من قصد دارم یه برنامه مبدل بنویسم که فایل pdfرو از کاربر دریافت و اون رو به یه فایل فلش با قالب دلخواه تبدیل کنه از دوستانی که در این رابطه تجربه دارند خواهش میکنم راهنمایی کنند

منظورتون چیه؟می خواید چیکار کنید؟ سئوالتون نامفهومه.
pdf رو میخوای به فلش تبدیل کنی؟اصلا جور میاد به نظرت؟

raminsalemi
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 14:52 عصر
دوسته عزیز چرا جور در نیاد این یه کار معمولیه یه مثالش اینه که فایل الکترونیکی یه مجله رو که فرمتش pdfبه فایل فلش با قالب زیبا تبدبل و در سایت می زارن چیز عجیبی نیست!

Salar Ashgi
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 15:41 عصر
فایلهای PDF عموما بصورت عکسند (از نوع ثابت و نه متحرک ) ، در حالیکه اکثر کلیپ های فلش بصورت متحرک
هستند و این کار زیاد معقول بنظر نمیاد ! حالا دلیلشو میشو بیان کنید ؟!

raminsalemi
شنبه 16 مرداد 1389, 07:57 صبح
شما درست میگید فایل pdfبه صورت عکسه منظور من متحرک کردن عکس نیست بلکه این قابلیته که بشه عکس ها رو مثل یک مجله فیزیکی ورق زدو این مستلزم استفاده از فلشه

Salar Ashgi
شنبه 16 مرداد 1389, 14:04 عصر
شما درست میگید فایل pdfبه صورت عکسه منظور من متحرک کردن عکس نیست بلکه این قابلیته که بشه عکس ها رو مثل یک مجله فیزیکی ورق زدو این مستلزم استفاده از فلشه

یعنی خودتون میخواین افکت فلش روش بذارین ؟!

در هر حال یکسری کامپوننت ها واسه اینکارها هست ، مثلا شما با کامپوننت PDF-Sharp
یا iTextSharp میتونید هر صفحه یه فایل PDF رو بصورت یه عکس ذخیره کنید ، بعد هم فک کنم مثلا نرم افزار Image to SWF ، کامپوننت های شبیه به این نرم افزار باشه واسه تبدیل عکس
به فلش ./

موفق و پیروز باشید .