PDA

View Full Version : مبتدی: تنظيم خاصيت event يك tetbox براي حصاصيت به دكمه F1

reza_edu
چهارشنبه 02 تیر 1389, 14:26 عصر
سلام به همه مهندسان يه سوال داشتم البته ممكنه كه تكراري باشه ولي اگه جواب بديد ممنون ميشم يا لينك صفحه ايكه در رابطه با اين مسله توضيح داده رو برام بزاريد خوب سوالم اينه كه چه جوري ميشه تعين كرد كه كاربر وقتي از داخل يك تكس باكس كليد بطور مثال اف يك رو فشار داد يك فرمي باز بشه من تو event هاي تكس باكس گشتم فقط موندم كه چه جوري ميشه متوجه شد كه كاربر از دكمه هاي مثل اف يك يا كليد هاي تركيبي استفاده كرده يا نه اگه جواب بديد ممنون ميشم.

iman_me
چهارشنبه 02 تیر 1389, 14:32 عصر
کد

Private Sub TextBox1_KeyDown(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.Windows.Forms.KeyEventArgs) Handles TextBox1.KeyDown
If e.KeyData = Keys.F1 Then
'دستورات
End If
End Sub

reza_edu
چهارشنبه 02 تیر 1389, 15:05 عصر
دمتون گرم مهندسا چه سريع پاسخ داديد خيلي حال كردم ممنون ولي من اينو فهميدم حالا ميخوام بدونم چه جوري ميشه يه سري اطلاعات رو از يه فرمي كه به همين شكل باز شده با فرم ديگري فرستاد البه با يه متغير ميشه اين كارو راحت انجام داد اما مي خواستم ببينم به سبك وراست و ازين حرفا چه جوري ميشه!!! اميد وارم منظورم رو درست رسونده باشم البته يه سوال ديگه هم داشتم كه آيا نوشتن e. آيا اثري داره يانه چون من همين اثر رو فقط با دستور زير هم رسيدم بهش آيا اين ايرادي داره(دستور زير رو ميگم)
if keys.f1 then
دستورات
endif