PDA

View Full Version : مبتدی: ایمیل های مرتب گروهی

ejhost
چهارشنبه 02 تیر 1389, 15:14 عصر
باسلام و عرض خسته نباشد

نمی دانستم این سوال را باید کجا بپرسم، گفتم شاید به پی اچ پی مربوط بشود که البته انگار اصلا ربطی ندارد.

اگر جایی برای پرسیدن این سوال است بفرمایید من بروم در آن تاپیک.

سوال:

1- ایمیل هایی که به صورت خبرنامه ارسال می شود را حتما دیده اید. بحث من بر سر این موضوع است که مثلا به عنوان نمونه شما به ایمیل هایی که بی بی سی فارسی ارسال می کند دقت کنید. یک سری تیتر دارد که شما وقتی روی آن کلیک می کنید داخل همان ایمیل به خطوط پایین تر رجوع می کند و متن تیتر مورد نظر را نشان می دهد، من چگونه می توانم اینگونه ایمیل ارسال کنم؟(در اصل تیتر لینک می شود به متن زیرینش)

2- این ایمیل های ارسالی گروهی دارای سربرگ و پابرگ هستند که معمولا فایل سربرگ یا پابرگ را می توان در اتچ ها (پیوست) های ایمیل هم بصورت تنها پیدا کرد. چگونه من می توانم به ایمیل خود سر صفحه و پا صفحه بدهم؟ یا اصلا با مدل و قیافه خاصی (مورد نظر خودم) برای کاربرانم ارسال کنم؟(من می توانم در ابتدای ایمیلم تصویر سرصفحه را paste کنم و پایین آن را هم بعد از متن اینکار را بکنم، اما به نظر من اینکار خیلی سطح پایین است و درد سر دارد، حتما راه بهتر و راحت تری هم هست)

ممنون می شوم اگر اساتید پاسخ بفرمایند

بی سوادی من رو ببخشید.

rapidpich
چهارشنبه 02 تیر 1389, 22:38 عصر
لینک رو اینطوری میدن:

a href="#title"
بعد یه قسمت تو ایمیل هست اینجوری:

<h1 title="title">
میپره اینجا

ejhost
دوشنبه 21 تیر 1389, 16:01 عصر
باسلام به همه دوستان عزیز

همانطور که رپید پیچ گرامی گفته بودند درست است.:تشویق:

کار من هم راه افتاد. برای همین یک فایل حاوی کد نمونه گذاشتم که اگه برای کس خیلی خیلی مبتدی عین من :چشمک: دیگری هم سوال پیش اومد از روی کد برطرف بشه!!

این کارهایی که من می خواستم خیلی ساده است، و الان تازه راحتی اونها رو می فهمم
موفق و پیروز باشید:لبخندساده: