PDA

View Full Version : سوال: حذف خواصیت کامل کردن متن کد در VS 2008

aminghaderi
پنج شنبه 03 تیر 1389, 15:49 عصر
درود بر اساتید و دوستان
در هنگام نوشتن کد ، بار ها دیدی که انجین ویژوال خودش کار تکمیل حروف دستور رو انجام می ده؟!
مثلا :
در هنگام تایپ :SqlConnection
تا sql رو می نویسیم ، خودش خودکار کاملش می کنه!!
من با این گزینه از پیش فعال ویژوال مشکل دارم؟!
چطوری می شود این گزینه رو به طور موقت غیر فعالش کرد؟؟؟؟

aminghaderi
جمعه 04 تیر 1389, 21:04 عصر
این یکی از بهترین ویژگی های VS هست که به طور حتم شما در نحوه استفاده اون مشکل دارین .برادر شما نمی خواد یاد آوری کنی که.. ؟! گفتم اگر راهی برای از غیر فعال کردنش هست بفرمایید.

بهتره به فکر غیر فعال کردنش نباشید , بلکه به فکر استفاده صحیح اون باشید . در غیر اینصورت میتونید از هر ادیتور متنی مثل Notepad استفاد کنید .

من 3 ساله دارم باهاش کار می کنم ، ممنون یاد آور شدی که طرز استفاده صحیح از اون رو نمی دونم؟!:کف: و مشکلی که من دارم با تجربه ها می دونن چون این به قول شما ویژگی اصلی !!! باعث می شه ذهن برنامه نویس تنبل بشه (املای کد ها رو فراموش کنه) و جایی اگه قراره قطعه برنامه ای رو الگو بده و مثلا بخواد بروی تخته وایت برد یا بروی کاغذ بنویسه ، عمرا به ذهنش نمی یاد و .... البته کسانی که تجربه خیلی زیادی دارند + حافظه خوب ، شاید نیاز نداشته باشند ؟! (چون همشو حفظ هستند؟!)
شما حتمی تجربتون یه 3 تا 4 سالی از من بیشتره ؟! که به املای کد ها نیاز ندارید؟!
چطوره می شه مثلا با نت پد شما یه Application طراحی کنی؟؟؟
حالا طراحی هم کردیم و کد هم نوشتیم ، حتمی باید خط فرمان رو باز کنیم و کامپایلر C#‎ رو فراخونی کنیم و... اصلا شدنی هست؟!!
یادتون باشه من فقط برای asp نگفتم ؟! vs بزرگتر از این حرفها هست که شما فکرشو می کنید؟!
===============================
جدا از این بحث ها باید راحی باشه ، چون من قبلا شنیده بودم که غیر فعال می شه .
اساتید در صورتی که راهی هست ، راهنمایی فرماییند.

aminghaderi
جمعه 04 تیر 1389, 23:56 عصر
خوب پیدا شد؟!
مسیر :منوی اصلی VS
Tools==>>TextEditor==>>C#==>>General
در قسمت Statement completion
تیک گزینه Auto List Member رو بردارید.
دیگه خبری از کامل کردن دستور نیست و با خیال راحت می شه کد نوشت.
موفق باشید.