PDA

View Full Version : سوال: error بانک

هانیه دره باغی
پنج شنبه 03 تیر 1389, 17:11 عصر
سلام من یه بانک طراحی کردم بعد اون رو رو سی دی رایت کردم وآوردم تا روی یه کامپیوتر دیگه اجراش کنم ولی اون رو باز نمی کنه لطفا راهنمایی ام کنید
با تشکر

bita_ziba77
شنبه 05 تیر 1389, 08:15 صبح
سلام من یه بانک طراحی کردم بعد اون رو رو سی دی رایت کردم وآوردم تا روی یه کامپیوتر دیگه اجراش کنم ولی اون رو باز نمی کنه لطفا راهنمایی ام کنید
با تشکر

با سلام
لطفا error را كه قبل از باز شدن به نمايش در مي آيد را ذكر كنيد يا بانك اطلاعات خود را Upload نماييد.

با تشكر

هانیه دره باغی
شنبه 05 تیر 1389, 10:27 صبح
با سلام
لطفا error را كه قبل از باز شدن به نمايش در مي آيد را ذكر كنيد يا بانك اطلاعات خود را Upload نماييد.

با تشكر
سلام این هم پیغام

bita_ziba77
شنبه 05 تیر 1389, 11:33 صبح
با سلام
فكر كنم شما يك بانك اطلاعات شامل جدول اصلي داريد كه روي كامپيوتر شما قرار دارد و سپس از طريق لينك به بانك اطلاعات خود (شامل فرم ها و گزارشات و ...) ارتباط داده ايد .
اگر شما روي كامپيوتر خود اين بانك را باز كنيد مشكلي ندارد ولي در كامپيوترهاي چون دسترسي به كامپيوتر شما ندارند نمي توانند جدول مربوطه را باز كرده و به تبع آن پيغام خطا به نمايش در مي آيد.
براي حل اين مشكل بهتر است بانك اطلاعات اصلي را در سروري كه كليه كامپيوترها دسترسي دارند قرار داده و نسبت به تصحيح لينك مربوطه اقدام نماييد.

با تشكر

fazl11
شنبه 05 تیر 1389, 23:29 عصر
همانطور كه دوست عزيزمون فرمودند شما جدول اصيلتون توي يه كامپيوتر ديگست و بايد روي يه كامپيوتري بذاريد كه دسترسي داشته باشند ولي مي تونيد سطح دسترسي اونا رو كم كنيد يعني نتونند اون فايل رو پاك كنند در نتيجه مي تونيد يه shortcut از فايلتو روي كامپيوترا بذاري

هانیه دره باغی
یک شنبه 06 تیر 1389, 10:14 صبح
سلام جداول من بصورت لینک در آمده اند می خواهم اونها رو از حالت لینک خارج کنم باید چه کار کنم ؟
یه سوال دیگه وقتی طراحی بانکم تمام شد اگر اون رو به صورت ساده روی سی دی رایت کنم وبه کامپیوتر دیگه برای اجرا ببرم مشکلی پیش نمی آید؟

bita_ziba77
یک شنبه 06 تیر 1389, 12:24 عصر
سلام جداول من بصورت لینک در آمده اند می خواهم اونها رو از حالت لینک خارج کنم باید چه کار کنم ؟
یه سوال دیگه وقتی طراحی بانکم تمام شد اگر اون رو به صورت ساده روی سی دی رایت کنم وبه کامپیوتر دیگه برای اجرا ببرم مشکلی پیش نمی آید؟

با سلام
شما كافي است ابتدا لينك موجود بانك اطلاعات اصلي خود (شامل فرمها ، گزارشات و...) را پاك كرده و سپس جدول اصلي را در آنجا كپي نماييد.

با اين كار چون جدول و همچنين فرم ها و گزارشات در كنار يكديگر هستند (ارتباط داخلي با هم دارند Internal Connection))مشكلي جهت كار با آن در كامپيوترهاي ديگر نخواهيد داشت و همچنين مشكلي با رايت آن برروي Cd و انتقال آن نخواهيد داشت.

با تشكر

هانیه دره باغی
دوشنبه 07 تیر 1389, 14:08 عصر
با سلام
شما كافي است ابتدا لينك موجود بانك اطلاعات اصلي خود (شامل فرمها ، گزارشات و...) را پاك كرده و سپس جدول اصلي را در آنجا كپي نماييد.

با اين كار چون جدول و همچنين فرم ها و گزارشات در كنار يكديگر هستند (ارتباط داخلي با هم دارند Internal Connection))مشكلي جهت كار با آن در كامپيوترهاي ديگر نخواهيد داشت و همچنين مشكلي با رايت آن برروي Cd و انتقال آن نخواهيد داشت.

با تشكر
سلام
ممنون از راهنمایی خوبتون مشکلم حل شد