PDA

View Full Version : مشکل با نمایش متنی که با تکس باکس ذخیره شده

احمد سامعی
جمعه 04 تیر 1389, 01:15 صبح
سلام
من برای دریافت اطلاعات از کاربر و ذخیره آنها در بانک از تکس باکس خود ASP.Net استفاده کردم اما تونمایش مشکل دارم چون اگر در متن جایی کاربر از اینتر استفاده کنه موقع نمایش این اینتر که برای رفتن به خط بعد استفاده شده نمایش داده نمی شه

چی کار باید کرد ؟
آیا غیر از تکس باکس خود ASP کنترلی هست که ویرایش ساده ای داشته باشه و مثل ادیتورهای معروف مثل FreeTextbox یا FCKeditor اینقدر صفحه رو سنگین نکنه یک چیز ساده و سبک ؟

General-Xenon
جمعه 04 تیر 1389, 01:35 صبح
سلام
من برای دریافت اطلاعات از کاربر و ذخیره آنها در بانک از تکس باکس خود ASP.NET استفاده کردم اما تونمایش مشکل دارم چون اگر در متن جایی کاربر از اینتر استفاده کنه موقع نمایش این اینتر که برای رفتن به خط بعد استفاده شده نمایش داده نمی شه

چی کار باید کرد ؟
آیا غیر از تکس باکس خود ASP کنترلی هست که ویرایش ساده ای داشته باشه و مثل ادیتورهای معروف مثل FreeTextbox یا FCKeditor اینقدر صفحه رو سنگین نکنه یک چیز ساده و سبک ؟

سلام....!:لبخند:
یک راه برای نمایش هست.... اطلاعات رو بین این تگ قرار بدی درست میشه

<pre>

Data

</pre>
ولی برای جایگزینی ( تو نمایش اطلاعات از <br> استفاده کنه )، باید اطلاعات رو Replace کنی

public string toHTML_Convert(string _data)
{
//<br/>................................
_data = _data.Replace("\r\n", "<br/>");
return _data;
}

این کلاس اطلاعات رو به HTML تبدیل میکنه و میشه باز اطلاعات رو به حالت اول برش گردوند
امیدوارم به درد دوستان خورده باشه :لبخند:

mahdi_rafatjah
پنج شنبه 20 تیر 1392, 20:03 عصر
داداش چیزی نداری که خودکار اینتر رو به <br> تبدیل کنه ؟

EnKamran
پنج شنبه 20 تیر 1392, 22:36 عصر
ایشون هم همین کاررو برای شما انجام دادن، شما متن تکست باکس رو میدی به همین تابعی که بهتون داده این تابه میاد و هرجا اینتر زده رو به کد Br تبدیل میکنه بعد شما نتیجه رو توی بانک سیو میکنی.

mbasirati
جمعه 21 تیر 1392, 00:48 صبح
منم مث همون روش بالا کار میکنم. منتها تابع ننوشتم. کد من اینه:
txtDescription.Text.Replace("\n", "")

داخل دابل کوتیشن دوم <br/> قرار بده.