PDA

View Full Version : مشکل در فرمول ریاضی

samane85107
جمعه 04 تیر 1389, 14:01 عصر
سلام.من یه فرمول ریاضی طراحی کردم با بیسیک.عدد فرضی رو وارد می کنم وقتی دکمه محاسبه رو می زنم جواب رو توی یه textbox نشون میده.من می خوام 10 تا عدد فرضی وارد کنم و همه جواب هارو تو یک صفحه دیگه ببینم.باید بعد از 10 بار وارد کردن عدد فرضی و کلیک دکمه محاسبه یه فرم جدید باز کنه و نتیجه(جواب) 10 عدد رو بده.خیلی فکر کردم.به نتیجه نمی رسم.میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟/:اشتباه:

Navid Asadi
جمعه 04 تیر 1389, 14:09 عصر
خوب یه فرم دیگه به برنامه ات اضافه کن و یه لیست باکس یا labelیا هر چی دوست داری توش ازافه کن بعد اون رو show یا show dialog کن و به اون ها مقدار بده مثلا :
Form2.textbox1.text = "A"
Form2.showdialog

samane85107
شنبه 05 تیر 1389, 11:56 صبح
مشکل من اینه که 10 عدد فرضی رو تو یه textbox به ترتیب وارد می کنم و جواب 10 عدد رو به ترتیب تو یه textbox دیگه میده.چطوری این 10 تا عدد رو به ترتیب توی listbox ببینم.میشه با کد راهنماییم کنید

samane85107
شنبه 05 تیر 1389, 12:02 عصر
نمی دونم منظورمو چطوری بگم.یه فرمول دارم.مقدار a رو بهش میدم دکمه محاسبه رو میزنم جواب رو میگیرم.دوباره a بعدی رو میدم و دوباره دکمه محاسبه رو میزنم. تا 10 بار این کارو انجام میدم.حالا توی فرم دیگه میخوام تو یه listbox کل 10 عدد رو با جوابشون رو ببینم.فکر کنم باید از حلقه for باید استفاده کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟