PDA

View Full Version : MP3 را هم MP3 كنيد ...

salehbagheri
جمعه 04 تیر 1389, 17:14 عصر
چندي قبل يك بازي ساده رو براي تفريح دانلود كردم و مدتي بازي كردم، آهنگهاي جالبي در طول بازي پخش ميشد كه تصميم گرفتم ازشون در جاهاي ديگر استفاده كنم ...

Resource هاي بازي كاملاً باز و در دسترس بود اما من نميتونستم آهنگهاي استفاده شده در بازي رو پيدا كنم، تا اينكه پس از بررسي دونه به دونه فايلها به يه فايل عجيب با پسوند mo3 برخوردم.

از طريق سايت Filext.com تونستم برنامه Player اون نوع فايل رو پيدا كنم و پس از پخش اون شگفت زده شدم: :گیج::کف:

حدود 31 دقيقه آهنگ با كيفيت بالا فقط در 400 كيلوبايت !

دقيقا نميدونم كه اين نوع پسوند از كي تاحالا ايجاد شده ولي اينو فهميدم كه براي ساخت بازيها و كاهش حجم اونها خيلي مفيد و مناسبه !

در واقع شما ميتونيد Mp3 رو هم فشرده كنيد و به mo3 با حجم بسيار كمتر تبديل كنيد ...

اون فايل صوتي مذكور رو براتون آپلود ميكنم تا بيشتر قضيه رو لمس كنيد.

اطلاعات تكميلي و همچنين Player اون نوع فايلها رو هم ميتونيد در سايت زير جستجو كنيد.
http://www.un4seen.com/

حسین فلاحی
جمعه 04 تیر 1389, 18:16 عصر
خیلی جالبه... با تشکر از شما.

اما داخل سایت un4seen.com لینکی هست برای دانلود Lame. اون فایل ویروس داشت ، مواظف باشین.

می دونین چطوری می شه به این فرمت تبدیل کرد؟ OGGENC کار نمی کرد...

Rejnev
جمعه 04 تیر 1389, 19:09 عصر
آهنگش که کامپیوتریه.
احتمالا با یک نرم افراز آهنگ سازی ساختن.
حالا این پلیر هم میاد و اون آهنگ رو پردازش و اجرا میکنه.
فقط من این رو میدونم که دیگه نمیشه MP3 رو فشرده تر کرد.

Netsky
جمعه 04 تیر 1389, 19:47 عصر
حدود 31 دقيقه آهنگ با كيفيت بالا فقط در 400 كيلوبايت !واقعا خیلی عالیه . آهنگ های ۴ دقیقه ای معمولا حجمی حدود ۵ مگابایت رو دارن . اگه آهنگ های دیگه رو هم اینطوری کنن خیلی خوب میشه . حداقل واسه داخل ایران که سرعت کم اینترنت دردسر سازه .

اما داخل سایت un4seen.com لینکی هست برای دانلود Lame. اون فایل ویروس داشت ، مواظف باشین.سلام دوست عزیز .
بنده وارد این سایت شدم و از بین لینک هایی که وجود داشت یکی از اونها که مربوط به برنامه ی Lame بود رو دانلود کردم . فایل اصلی برنامه رو به سایت Virus Total دادم . ولی هیچ کدوم از آنتی ویروس ها اون رو به عنوان ویروس شناسایی نکرد . اینم لینک مربوط به نتایج (http://www.virustotal.com/analisis/911c36f3df031db06c2432f0d02e445990cc0d7d3c35275540 d8e3010aaea64b-1277414328) .
احتمالا مثبت کاذب آنتی ویروس شما بوده .

FastCode
جمعه 04 تیر 1389, 20:44 عصر
برای لینوکس باید از unmo3 استفاده کنید یا سورس رو از سایتی که آقای باقری معرفی کردن بگیرید و کامپایل کنید.

حسین فلاحی
جمعه 04 تیر 1389, 21:56 عصر
آهنگش که کامپیوتریه.
احتمالا با یک نرم افراز آهنگ سازی ساختن.
حالا این پلیر هم میاد و اون آهنگ رو پردازش و اجرا میکنه.
فقط من این رو میدونم که دیگه نمیشه MP3 رو فشرده تر کرد.

درسته ، احتمالا همین طوره... چون به نظر غیر ممکن می آد که آهنگ به اون اندازه این قدر بشه...

اما MP3 و wave معمولا بالاترین حجم ها رو دارن. می شه اون ها رو به فرمت های دیگه ای مثل amr تبدیل کرد که اندازه کمتری دارند و طبعا کیفیت هم پایین می آد.