PDA

View Full Version : سوال: آیا میشه آدرس url صفحه رو به وسیله کحد در آورد؟

meysamdalipour
شنبه 05 تیر 1389, 09:30 صبح
با سلام
من در قسمت عضویتم وقتی دکمه تائید رو می زنم ، یه کد می نویسم و میرم به صفحه ای.با کد زیر : response.redirect("path')
اما من ممکنه قبل از عضویت در صفحه ای باشم و وقتی دکمه ای رو می زنم چون هنوز عضو نیستم به صفحه عضویت هدایت بشم . اما بعد عضویت من حتما باید بروم به همان مسیری که در response.redirect مشخص کردم .
چیزی که من می خوام اینه که به اون صفحه هدایت نشوم ، بلکه بتوانم به صفحه ای که درونش بودم و قبل عضویت می خواستم بروم توش هدایت شوم . مثل سایت برنامه نویس
.وقتی به صفحه عضویت رفتی ، دوباره به همان صفحه اول هدایت می شوی

ببخشید که کمی مبهم توضیح دادم .
ممنون

baran_mehr
شنبه 05 تیر 1389, 10:04 صبح
وقتی کاربر تو صفحه ای میره که اجازشو نداره و باید برگرده به صفحه عضویت ، اونجا اسم صفحه ای که هست رو هم برگردون و وقتی تایید شد به همون ادرس برگرد

General-Xenon
شنبه 05 تیر 1389, 16:21 عصر
با سلام
من در قسمت عضویتم وقتی دکمه تائید رو می زنم ، یه کد می نویسم و میرم به صفحه ای.با کد زیر : response.redirect("path')
اما من ممکنه قبل از عضویت در صفحه ای باشم و وقتی دکمه ای رو می زنم چون هنوز عضو نیستم به صفحه عضویت هدایت بشم . اما بعد عضویت من حتما باید بروم به همان مسیری که در response.redirect مشخص کردم .
چیزی که من می خوام اینه که به اون صفحه هدایت نشوم ، بلکه بتوانم به صفحه ای که درونش بودم و قبل عضویت می خواستم بروم توش هدایت شوم . مثل سایت برنامه نویس
.وقتی به صفحه عضویت رفتی ، دوباره به همان صفحه اول هدایت می شوی

ببخشید که کمی مبهم توضیح دادم .
ممنون
سلام...!
فکر کنم بتونی از Session استفاده کنی. یعنی وقتی کاربر وارد یک صفحه شد که اجازه دسترسی نداره، می تونی آدرس رو در یک Session بریزی و بعد از تایید ثبت نام به اون صفحه بره.

Aidin
یک شنبه 06 تیر 1389, 08:35 صبح
اگر از Authentication های خود asp.net استفاده کنی بطور خودکار این کار برات انجام میشه از طریق Query-string