PDA

View Full Version : سوال: یا silent install یا ...easy setup

tazehkar
شنبه 05 تیر 1389, 21:20 عصر
سلام

لطفا یکی از استادان کمک کنه من میخوام یه فایل نصب خودکار با winrar یا 7zip بسازم به طوری که وقتی برنامه نصب میشه پشت سرش فایل کرک هم کپی بشه یا اگه پچ داره فایل پچ هم اجرا بشه .
حالا اگه با اینا نمیشه لطفن یه برنامه ی ساده رو همراه با آموزش این پروسه معرفی کنید.
جسارتن اگر یه خورده سریعتر جوابمو بدین خیلی لطف میکنین.
لازم به ذکره که من با دستورات command line آشنایی ندارم اگه راهنمایی تون یه خورده ریز تر باشه ممنون میشم.

قبلن از راهنمایی تون متشکرم.:لبخندساده:

noshin2008
شنبه 05 تیر 1389, 22:38 عصر
فکر نمیکنم بشه یه چنین کاری کرد.
نرم افزارهایی که خود کرک هستند را برمیدارند دستکاری میکنند که خودشون خود به خود کرک میشن
فکر کنم یا از روش رجیستری این کارو میکنند یا خودشون با روش های خودشون از نرم افزارهای کمکی استفاده میکنند که مثلا بتووند برن تو سورس نرم افزار و نرم افزار رو بتوند کرک کنند که دیگه کاربران عادی دیگه نخواهند برن و برنامه رو رجیستر کنند
اگه باز غیر از اینا باشه شاید از فرمولهای خاصی استفاده میکنند یا از تابع های خاص یا برنامه نویسی کمک میگرند

حالا اگه منظوره شما همین بوده پس مطابقت با حرفه منه
یا اگه منظوره دیگه ی دارین باید با استفاده از خود نرم افزارهای ستاپ ساز کمک بگیرین
که معمولا با استفاده از برنامه های نظیر اینستال شیلد یا ستاپ فکتوری یا astrum install wizard و غیره میشه این کار هارو کرد

با تشکر

tazehkar
یک شنبه 06 تیر 1389, 20:47 عصر
فکر نمیکنم بشه یه چنین کاری کرد.
نرم افزارهایی که خود کرک هستند را برمیدارند دستکاری میکنند که خودشون خود به خود کرک میشن
فکر کنم یا از روش رجیستری این کارو میکنند یا خودشون با روش های خودشون از نرم افزارهای کمکی استفاده میکنند که مثلا بتووند برن تو سورس نرم افزار و نرم افزار رو بتوند کرک کنند که دیگه کاربران عادی دیگه نخواهند برن و برنامه رو رجیستر کنند
اگه باز غیر از اینا باشه شاید از فرمولهای خاصی استفاده میکنند یا از تابع های خاص یا برنامه نویسی کمک میگرند

حالا اگه منظوره شما همین بوده پس مطابقت با حرفه منه
یا اگه منظوره دیگه ی دارین باید با استفاده از خود نرم افزارهای ستاپ ساز کمک بگیرین
که معمولا با استفاده از برنامه های نظیر اینستال شیلد یا ستاپ فکتوری یا astrum install wizard و غیره میشه این کار هارو کرد

با تشکر

سلام

یک دنیا ممنون بابت راهنمایی تون

البته بازم میگم من دیدم که با winrar همچین کاری کردن الان فایلش رو ندارم ولی

این فایل رو جسارتن دانلود کنید یه مثال از اون کاریه که من میخام .

http://hotfile.com/dl/51027588/47c9d62/setup.exe.html

اگر راهنمایی کنید و روش کار رو در این فایل توضیح بدید لطف خیلی بزرگی کردید.

باز هم از این که محبت کردید جواب دادید تشکر می کنم

امیدوارم همیشه موفق باشید.

:لبخندساده:

noshin2008
یک شنبه 06 تیر 1389, 21:34 عصر
سلام

یک دنیا ممنون بابت راهنمایی تون

البته بازم میگم من دیدم که با winrar همچین کاری کردن الان فایلش رو ندارم ولی

این فایل رو جسارتن دانلود کنید یه مثال از اون کاریه که من میخام .

http://hotfile.com/dl/51027588/47c9d62/setup.exe.html

اگر راهنمایی کنید و روش کار رو در این فایل توضیح بدید لطف خیلی بزرگی کردید.

باز هم از این که محبت کردید جواب دادید تشکر می کنم

امیدوارم همیشه موفق باشید.

:لبخندساده:

ببین دوست عزیز من بهتون گفتم از روش های خودشون استفاده میکنند
یکی از همین روش ها استفاده از DLL هستش.
که میان بر اساس اون DLL فایل رو رجیستر میکنند و براش فایل نصب یا ستاپ درست میکنند
من مثال برنامه خودتون رو میگم
همین برنامه رو بنده دارم استفاده میکنم با نسخه اصلی و بدون کرک که خودم کرکش رو از توی اینترنت پبدا کردم و برنامه رو کرک کردم
حالا واسه این برنامه بر اساس همون DLL کرک درست کردن و با برنامه ستاپ فکتوری واسش ستاپ ساختند
.همه اینها بستگی به رجیستری و DLL یی که استفاده میکنند داره.
پس بهتره بگیم تقریبا برمیگرده به برنامه نویسی و این حرفها.
هیج نرم افزاری خودکار کرک نمیشه مگر اینکه شرکت سازنده بیاد و برنامه اش رو به صورت مجانی ارائه بده.
اگه شما میگید بعد از اتمام ستاپ فایل RAR یا هر فایل دیگه خدش خودکار باز میشه دلیلش اینه که اگه از نصب شونده هایی استفاده میکنند که نیاز به کد نویسی داره میان و تو اون کد نویسی واسش تعریف میکنند که بعد از اتمام ستاپ چه فایلی رو باز کن.
اگه از نصب شونده هایی استفاده میکنند که فاقد کد نویسی هست داخل خود اون نرم افزار قسمتی داره که مثلا نوشته بعد از اتمام ستاپ چه فایلی رو باز کن
چیزی مثل این:
RUN program when setup finished
امیدوارم توضیجات کامل بوده باشه
موفق باشی

باتشکر

tazehkar
سه شنبه 08 تیر 1389, 21:12 عصر
ببین دوست عزیز من بهتون گفتم از روش های خودشون استفاده میکنند
یکی از همین روش ها استفاده از DLL هستش.
که میان بر اساس اون DLL فایل رو رجیستر میکنند و براش فایل نصب یا ستاپ درست میکنند
من مثال برنامه خودتون رو میگم
همین برنامه رو بنده دارم استفاده میکنم با نسخه اصلی و بدون کرک که خودم کرکش رو از توی اینترنت پبدا کردم و برنامه رو کرک کردم
حالا واسه این برنامه بر اساس همون DLL کرک درست کردن و با برنامه ستاپ فکتوری واسش ستاپ ساختند
.همه اینها بستگی به رجیستری و DLL یی که استفاده میکنند داره.
پس بهتره بگیم تقریبا برمیگرده به برنامه نویسی و این حرفها.
هیج نرم افزاری خودکار کرک نمیشه مگر اینکه شرکت سازنده بیاد و برنامه اش رو به صورت مجانی ارائه بده.
اگه شما میگید بعد از اتمام ستاپ فایل RAR یا هر فایل دیگه خدش خودکار باز میشه دلیلش اینه که اگه از نصب شونده هایی استفاده میکنند که نیاز به کد نویسی داره میان و تو اون کد نویسی واسش تعریف میکنند که بعد از اتمام ستاپ چه فایلی رو باز کن.
اگه از نصب شونده هایی استفاده میکنند که فاقد کد نویسی هست داخل خود اون نرم افزار قسمتی داره که مثلا نوشته بعد از اتمام ستاپ چه فایلی رو باز کن
چیزی مثل این:
RUN program when setup finished
امیدوارم توضیجات کامل بوده باشه
موفق باشی

باتشکر

سلام

یه سو تفاهم بوجود اومده بنده میدونم که فایل کرک یه چیزه خود نرم افزار یه چیز دیگه

و هیچ شرکتی نمیاد کرک نرم افزار خودشو درست کنه

در یک جمله ی کوتاه عرض میکنم که راهنمایی برای اصطلاحن ری پک کردن نرم افزارها میخوام

اونم نه ری پک کردن نرم افزار هایی مثل مستر کالکشن ادوبی(حالا اگر اونم گفتید که دیگه عالیه در حد المپیک):خجالت:

نرم افزارهایی مثل همین موردی که خدمتتون آپلود کردم

یعنی نرم افزاری که یه فایل نصب داره ویه فایل کرک که با ادغام این دوتا یه پروسه ی نصب دیگه

از اول بوجود میاد که دیگه وقت آدم برای اعمال کرک گرفته نشه

یا یه فایل نصب ویه سریال که باز هم با یه پروسه ی نصب جدید سریال خود به خود وارد نرم افزار بشه

یا یه فایل نصب و یه فایل پچ که بازهم بصورت خودکار اون فایل پچ اعمال بشه

درخواست بنده از شما اینه که اگر منبعی هست که آموزش انجام این کار رو داده معرفی کنید

اگر خوتون زحمت یه راهنمایی رو میتونید بکشید خودتون بگید.

مثلن همین دیکشنری رو با یه نرم افزار ست آپ ساز که به کد نویسی احتیاج نداشته باشه

رو توضیح بدید.

باز هم تشکر می کنم از لطفی که دارید و سوال بنده رو جواب میدید.:لبخندساده::خجالت:

noshin2008
چهارشنبه 09 تیر 1389, 01:34 صبح
در یک جمله ی کوتاه عرض میکنم که راهنمایی برای اصطلاحن ری پک کردن نرم افزارها میخوام
من نرم افزار واسه این کار زیاد نمیشناسم که بخواد ریپک کنه.

اونم نه ری پک کردن نرم افزار هایی مثل مستر کالکشن ادوبی(حالا اگر اونم گفتید که دیگه عالیه در حد المپیک):خجالت:
ببین دوست عزیز هر نرم افزار واسه این کار فرق می کنه.از ساده ترینشون که winrar هست گرفته تا بزرگترینشون که اینستال شیلد هستش آیا میخوای من همه این هارو واست توضیح بدم؟!
منظورتوم فهمیدم چی میگی از ریپک
میخوای بگی محتویات فایل ستاپ از درون فایل ستاپ دربیاد یه چیزی مثل exctract کردن winrar

نرم افزارهایی مثل همین موردی که خدمتتون آپلود کردم

یعنی نرم افزاری که یه فایل نصب داره ویه فایل کرک که با ادغام این دوتا یه پروسه ی نصب دیگه

از اول بوجود میاد که دیگه وقت آدم برای اعمال کرک گرفته نشه

میبخشید میخوام اینو بگم , البته حرف شما درسته چون کارها باعث میشه سریع تر انجام شه
ولی شما حوصله یه کپی و چسباندن ندارین:چشمک:
معمولا واسه نرم افزارهای بزرگ مثل 3DMAX و این حرفها این کار رو میکنند.یعنی نرم افزار رو رجیستر میکنند
اما باز هم میگم حرفه شما درسته

یا یه فایل نصب ویه سریال که باز هم با یه پروسه ی نصب جدید سریال خود به خود وارد نرم افزار بشه

یا یه فایل نصب و یه فایل پچ که بازهم بصورت خودکار اون فایل پچ اعمال بشه

نمیدونم تا حالا به این جر نرم افزارها دقت کردی که موقع نصب از ما سریال میخواد یا انتخاب زبان
و وقتی شماره سریال وارد میکنیم بعد که داخل نرم افزار رو نگاه میکنیم میبینیم که با همون شماره سریال ثبت شده یا وقتی تو محیط ستاپ انتخاب زبان میکنیم نرم افزار هم به همان زبان نصب میشه.
این ماله اینه که با استفاده از DLL میان این کارو میکنند.که نرم افزار چطوری نصب بشه.

درخواست بنده از شما اینه که اگر منبعی هست که آموزش انجام این کار رو داده معرفی کنید

اگر خوتون زحمت یه راهنمایی رو میتونید بکشید خودتون بگید.

منبع : خود من دیگه :لبخند: همه چیرو دارم بهتون میگم اطلاعاتم رو , رو میکنم:لبخند:

مثلن همین دیکشنری رو با یه نرم افزار ست آپ ساز که به کد نویسی احتیاج نداشته باشه

رو توضیح بدید.
نرم افزارهای ساده که فاقد کد نویسی باشه زیادن.حالا من واست چند نمونه مثال میزنم
Astrum InstallWizard
Install Creator Pro
qsetup
Advance Installer
installshield express
wise installer
installer 2 go
و غیره

باز هم تشکر می کنم از لطفی که دارید و سوال بنده رو جواب میدید.:لبخندساده::خجالت:
خواهش میکنم دوست عزیز.
من وظیفه ام رو انجام میدم
باز کمکی خواستی بگو تا راهنماییت کنم
موفق باشی

با تشکر