PDA

View Full Version : نبودن کنترل کریستال ریپورت

javad_r_85
سه شنبه 08 تیر 1389, 12:23 عصر
با سلام .من یه برنامه نوشتم و اینک می خوام از مقادیر داخل جدولم گزارش تهیه کنم البته با کریستال ریپورت من از طریق گزینه add new item گزارشم را تهیه میکنم ولی وقتی یک فرم جدید ایجاد میکنم و می خواهم کنترل crystal report را به آن اضافه کنم قابل دسرس نیست البته chose item را نیز چک کردم و آن در حالت انتخاب بود یعنی در واقع تنها زمانی که یک پروژه از نوعcrystal report ایجاد می کنم این کنترل در tool box ظاهر می شود.حالا از اساتید گرامی خواهش می کنم به من کمک کنید.

البته لطف کنید اگر هم پاسخ نمی دهید نفرمایید که جست و جو کنم چون این کار را کردم و به جوابم نرسیدم.

javad_r_85
پنج شنبه 10 تیر 1389, 09:25 صبح
با سلام .من یه برنامه نوشتم و اینک می خوام از مقادیر داخل جدولم گزارش تهیه کنم البته با کریستال ریپورت من از طریق گزینه add new item گزارشم را تهیه میکنم ولی وقتی یک فرم جدید ایجاد میکنم و می خواهم کنترل crystal report را به آن اضافه کنم قابل دسرس نیست البته chose item را نیز چک کردم و آن در حالت انتخاب بود یعنی در واقع تنها زمانی که یک پروژه از نوعcrystal report ایجاد می کنم این کنترل در tool box ظاهر می شود.حالا از اساتید گرامی خواهش می کنم به من کمک کنید.

البته لطف کنید اگر هم پاسخ نمی دهید نفرمایید که جست و جو کنم چون این کار را کردم و به جوابم نرسیدم.

دوست عزیز از یک نسخه دیگر ویژوال استفاده کنید.

javad_r_85
پنج شنبه 10 تیر 1389, 09:26 صبح
دوست عزیز از یک نسخه دیگر ویژوال استفاده کنید.

ممنون مشکلم حل شد من این مشکل را در نسخه 2010 داشتم که با استفاده از نسخه 2008 این مشکل برطرف شد.:قهقهه::قهقهه:

corona
پنج شنبه 10 تیر 1389, 13:14 عصر
دوست عزیز مایکروسافت کلا تو نسخه 2010 از vs دیگه کریستال ریپورت رو به صورت پیش فرض ساپورت نمیکنه.برای همین شما مشکل داشتید باهاش.

S_VB.max
یک شنبه 13 تیر 1389, 13:50 عصر
دوست عزیز مایکروسافت کلا تو نسخه 2010 از vs دیگه کریستال ریپورت رو به صورت پیش فرض ساپورت نمیکنه.برای همین شما مشکل داشتید باهاش.

من شنیدم که اگه برنامه کریستال ریپورت را جداگانه نصب کنیم به VS2010 هم اضافه میشه و می تونیم از اون استفاده کنیم
حالا می خوام بدونم از چه نسخه ای باید برا نصب استفاده کنم ؟ اگه لینک دانلود اونا بذارید ممنونم میشم