PDA

View Full Version : سوال: Insert نکردن در دیتابیس

milliondollar
سه شنبه 08 تیر 1389, 14:02 عصر
سلام.من یه کد #C نوشتم که توش با ذیتابیس ارتباط برقرار می کنم .دستور Select رو به خوبی اجرا می کنه اما دستورات Insert,Delete,Update رو اجرا نمی کنه. وقتی مقدار برگشتی تابع ExecuteNonQuery() رو چاپ می کنم درسته اما در دیتابیس تغییری ایجاد نمی شه. یعنی مثلا می گه که در 2 سطر تغییر ایجاد شده اما وقتی در دیتابیس نگاه می کنم هیچ تغییری انجام نشده. اینم کد برنامه لطفا کمک کنید.

SqlConnection con = newSqlConnection("Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\\Database1.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True");

SqlCommand cmd = newSqlCommand();
cmd.CommandText = "Insert into G(Name,Lname) values('fff','ggg')";
cmd.Connection = con;
cmd.CommandType = CommandType.Text;
con.Open();
cmd.ExecuteNonQuery();
con.Close();

gerdioz
سه شنبه 08 تیر 1389, 15:17 عصر
سلام من یه پیشنهاد میدم به جای کد زیر
که خودنت نوشتی این کد رو وارد کن
cmd.CommandText = "Insert into G(Name,Lname) values('"+"ff"+"','"+"ggg"+"')";
امیدوارم جواب بده

میلاد قاضی پور
سه شنبه 08 تیر 1389, 15:57 عصر
شما دیتا بیس رو به برنامتون هم اضافه کردید یا فقط همین کانکشن استرینگتون دیتابیس رو میخونه . ببینید احتمالا شما با دوتا دیتا بیس کار میکنید . یکی که تغییرات توش اعمال میشه اما شما جهت چک کردن میرید اونیکی رو نگاه میکنید .

milliondollar
سه شنبه 08 تیر 1389, 16:23 عصر
سلام من یه پیشنهاد میدم به جای کد زیر
که خودنت نوشتی این کد رو وارد کن
cmd.CommandText = "Insert into G(Name,Lname) values('"+"ff"+"','"+"ggg"+"')";
امیدوارم جواب بده

این کد رو هم وارد کردم نشد. نمی دونم چه مشکلی داره. دو روزه هر کاری می کنم نمی شه!!!!
کدهایی که قاعدتا درسته و جواب میده تو برنامه های من جواب نمیده. چند پروژه جدید تعریف کردم و دیتابیس براشون ایجاد کردم و بعد کد نوشتم اما تو هیچ کدوم جواب نمی ده. لطفا کمکم کنید.