PDA

View Full Version : سوال: پاک نشدن اطلاعات فرم بعد از بروز خطا

kimiaaa
سه شنبه 08 تیر 1389, 14:26 عصر
سلام دوستان
ميخواستم بدونم چطور ميتونم بعد از اينکه کاربر در فرم ثبت نام يه روردي رو اشتباه وارد کرد بعد از بروز خطا و برگشتن دوباره به صفحه ثبت نام همه اطلاعات وارد شده پاک نشه و فقط مواردي که در آنها اطلاعات غلط وارد شده خالي باشن (پاک بشن)

fafa_na
سه شنبه 08 تیر 1389, 15:39 عصر
ميتوني اطلاعات را پس از چك كردن و مطمئن شدن از اينكه درست هستن داخل يه متغيير و يا sesion و يا يك شي مثل hidden نگه داري و پس از رفرش دوباره اين مقادير را به جاي value اشيا درست بفرستي مثل اين صفحه كه برات ميفرستم.
لميدوارم بدردت بخوره

kimiaaa
سه شنبه 08 تیر 1389, 16:02 عصر
مرسي.
فقط لطف ميکني بگي در کدوم خط از برنامه ات اين کارو کردي؟

امیـرحسین
سه شنبه 08 تیر 1389, 22:30 عصر
در حالت کلی و ساده، می تونید شبیه زیر عمل کنید:
<input type="text" name="someName" value="<?php echo (isset($_POST['someName']) ? $_POST['someName'] : ''); ?>" />
و فیلدهای حساس رو هم جدا توسط if پردازش کنید.

fafa_na
چهارشنبه 09 تیر 1389, 09:34 صبح
سلام
مثلا در خط 48 با اين كد
<INPUT name="famil" type="text" class="txt" value="<?php echo $_SESSION['famil'];?>" >
من مقداري كه داخل sesion نگه داشتمو به value شي ميدم
حالا اين sesion در خط 176 مقدار گرفته.
ببينيد به اين صورت كار ميكنه كه شما يك مقدار به عنوان نام وارد ميكنيد اين مقدار پس از كليك بر روي دكمه داخل sesion ريخته ميشود و وقتي دوباره صفحه لود بشه مقدار sesion كه همون مقداري قبلي است كه وارد شده داخل آن ريخته ميشود.
اميدوارم به كارتون اومده باشه

kimiaaa
چهارشنبه 09 تیر 1389, 14:48 عصر
ببينيد به اين صورت كار ميكنه كه شما يك مقدار به عنوان نام وارد ميكنيد اين مقدار پس از كليك بر روي دكمه داخل sesion ريخته ميشود و وقتي دوباره صفحه لود بشه مقدار sesion كه همون مقداري قبلي است كه وارد شده داخل آن ريخته ميشود.
مرسي با ديدن کدها و توضيح تون تقريبا متوجه شدم که چطور بايد استفاده کنم.ممنونم

xoogle.ir
چهارشنبه 09 تیر 1389, 16:58 عصر
مرسي با ديدن کدها و توضيح تون تقريبا متوجه شدم که چطور بايد استفاده کنم.ممنونم
برای تشکر بهتره که از دکمه تشکر استفاده کنید. :چشمک:

kimiaaa
پنج شنبه 10 تیر 1389, 11:07 صبح
اميدوارم به كارتون اومده باشه سه شنبه 08 تیر 1389 23:00 عصر

مرسي با ديدن کدها و توضيح تون تقريبا متوجه شدم که چطور بايد استفاده کنم

برای تشکر بهتره که از دکمه تشکر استفاده کنید.

دوست عزيز فقط نخواستم تشکر کنم بلکه خواستم به ايشون بگم که تونستم از کدشون استفاده کنم و مشکلم حل شد.