PDA

View Full Version : حرفه ای: طراحی یک سایت دانلود ( زبان مورد نظر و قیمت طراحی چنین سایتی )

andaron
سه شنبه 08 تیر 1389, 16:02 عصر
بنام خدا

سلام علیک
دوستان من نیازمند یه سایت دانلود هستم که کاربرا بتونند از هاست ما دانلود کنند اما مهمترین نکته اینجا این است که باید این سایت دارای محیط مدیریت کاملی باشد هم برای کاربر و هم برای مدیر سایت چونکه کاربرا ابتدا باید حساب خود را شارژکنند سپس از سایت استفاده کنند
پس باید امکانات سمت کاربر کامل باشند مانند گزارش گیری , مقدار حجم مانده ، مقدار دانلود شده کاربر
و همچنین امکانات سمت مدیر نیز بسیار مهم هستند که مانند ، مقدار دانلود امروز , گزارشگیری ،
جایزه ویژه و امکانات دیگر ،
به نظر شما زبان مورد نظر برای طراحی چنین سایتی چی خوبه ؟ خودم asp.net و زبان سی شارپ رو در نظر گرفتم چون می خوام خودم اونو یاد بگیرم
می خوام بدمبیرون برام طراحی کنند هزینش چه قدر می شه به نظر شما
مدت زمان طراحی این سایت چه قدر هستش
اگر من بعدا بخوام خودم امکاناتی رو به اون اضافه کنم آیا برنامه نویس سورس اون رو هم به ما میده
کدمشرکت رو شما پیشنهاد می دید
منتظر نظرات شما هستم
با تشکر

andaron
چهارشنبه 09 تیر 1389, 00:59 صبح
کسی نبود از دوستان

smile17
چهارشنبه 09 تیر 1389, 22:48 عصر
بنده نظر خودم رو میگم :
دو میلیون تومن
دو ماه
ASP.net

اگر من بعدا بخوام خودم امکاناتی رو به اون اضافه کنم آیا برنامه نویس سورس اون رو هم به ما میده
بله.باید بده

salehbagheri
پنج شنبه 10 تیر 1389, 01:03 صبح
این نوع سایتها رو معمولا باید به شرکتهای معتبر بسپارید چرا که طراحان معمولی ممکنه ...

علاوه بر اون هزینه هاست برای این نوع سایتها نیز سر به فلک می کشه. حواستون به این مورد هم باشه.

قیمت مقطوع در تهران: 3 میلیون تومان
زمان: 2 الی 4 ماه!
خدمات: یکسال
هاست: 500 هزار تومان به بالا

بله.باید بده

بایدی در کار نیست. بلکه میتونید سورس رو بخرید ... البته اگر طراح سایت به شما بفروشه ...

andaron
پنج شنبه 10 تیر 1389, 01:31 صبح
سلام دوستان

ممنون از پاسختان

من این سایتو برای یه شبکه خصوصی نیاز دارم و روی بستر اینترنت نیست آیا در کد نویسی تغییراتی دارد
و اینکه چه شرکت های را شما پیشنهاد می کنید ( اگر مخالف قوانین است pm کنید برام )
با تشکر

آزاد87
پنج شنبه 10 تیر 1389, 08:07 صبح
با سلام .
دوست من ، این نرم افزاری را که شما می خواهید ، خیلی سخت نیست ، مخصوصا این که روی شبکه است .
فکر کنم باید این مطلب را در بخش شبکه می نوشتی تا توضیحات کامل را به شما بدهند .
اما مهم ترین مطلب این است که شما با دانش PHP ( تقریبا به تنهایی ) می توانید این برنامه را بنویسید . ( البته اگر فقط و فقط روی شبکه است )
پروتکل های شبکه و اینترنت تقریبا مانند هم بوده و خیلی کار سختی شما در پیش نخواهید داشت .
شاید بتوان با مبلغ 500 هزار تومان چنین نرم افزاری را برای شما نوشت ، اما اگر شما دانش Delphi داشته باشید و یا به یکی از زبان های C , Java , C# آشنایی داشته باشید ( اولی C و آخری C# ) ، خود شما می توایند به راحتی این نرم افزار را در مدت زمان کوتاهی ( مثلا 20 روز ) تهیه و به اجرا درآورید .
اما مهم ترین مطلب در این جا نوشتن نرم افزار نیست ، بلکه هماهنگ کردن شبکه و نرم افزار است که البته این کار فقط و فقط از کسی که دانش شبکه دارد بر می آید .
بنده قصد دریافت پولی از شما ندارم و قصد نوشتن برنامه ی شما را هم ندارم ، فقط خواستم بگویم که اگر کمک خواستی می توانم به شما در این زمینه کمک کنم . نمونه هایی از این نوع برنامه ها را دیده ام ولی تا کنون ننوشته ام .
بنده فقط یک برنامه نویس کامپیوتر هستم که دانش شبکه و کمی هم وب دارم .
شما هم می توانید در مدت 2 ماه دانش بنده را به دست آورید و خودتان این برنامه را بنویسید . تا زمینه را برای پیشرفت های بعدی خود هموار سازید .
وقتی ژاپن به تسخیر آمریکا در آمد ، مردم ژاپن یک مثل جالب در دنیا به نام خود ثبت کردند و آن این است :
"به ما ماهی ندهید ، به ما ماهیگیری یاد بدهید ."
حداقل برای رفع عیب این نرم افزار ، مدت زمان 10 ساعت نیاز است ، حال آنکه اگر خود شما این نرم افزار را نوشته باشید ، این مدت زمان نصف می شود .
حالا بنده نمی دانم که این نرم افزار در چه سطح امنیت و کاربری قرار دارد .
موفق و پیروز باشید .