PDA

View Full Version : سوال: مشکل سرعت در برنامه

mostafa_bahar
سه شنبه 08 تیر 1389, 19:19 عصر
دوستان برنامه ای نوشتم تحت شبکه با بانک sql که در آن 3 صندوق داریم که فیش صادر می کنند در برنامه شماره فیش ها پشت سرهم زده می شود یعنی وقتی صندوق 1 فیش 100 را می زند صندوق 2 باید 101 را بزند برای اینکه اطلاعات در سه سیستم بصورت online باشد مجبورم بانک را مدام open , close کنم اوایل خوب بود و جدیدا چون بان بزرگ شده سرعت open close کم شده و بخاطر آن سرعت نرم افزار نیز کم شده است چه پیشنهادی می دهید

FinalMOB
سه شنبه 08 تیر 1389, 19:52 عصر
سلام
اميدوارم اين پستم اسپم به حساب نياد
دوست عزيز، يعني نميشه تعداد open و close كردن ها رو كم كني؟
مثلا يكبار open كني و بعد همه كارها رو كه انجام دادي بعد close كني؟
منظورم اينه كه آيا حتما بايد بعد از يه مدت خاصي close كني؟
ميشه يكم بيشتر توضيح بدي؟

mostafa_bahar
چهارشنبه 09 تیر 1389, 09:45 صبح
ببینید open close ها رو در جای مناسب بکار می برم ولی وقتی بانک بزرگ می شه بازم این مشکل هست راهی هست که بدون open close اطلاعات user را در یک لحظه بدون open close دید روی اینترنت چطوریه که با اون همه اطلاعات این اتفاق نمی افته

Dr.Bronx
چهارشنبه 09 تیر 1389, 13:04 عصر
مگر چند تا کلاینت دارید که این اتفاق میفته.
شما برای هر کلاینت در هنگام ورود به برنامه بانک رو باز کنید . فرضا هم اگر 10 تا کلاینت داشته باشید مشکلی پیش نخواهد آمد . تازه شما میفرمایید که از sql هم استفاده می کنید .
اون باز و بسته کردن بانک خودش یک عامل اصلی در کند شدن برنامه هست .

موفق باشید ./

mostafa_bahar
چهارشنبه 09 تیر 1389, 18:47 عصر
خوب شما برنامه نویسی تحت شبکه تا حالا احتمالا نکردید برای اینکه اطلاعات برای همه کلاینت ها رویت شود باید بانک open close شود به توضیحات قبلی دقت کنید

Dr.Bronx
چهارشنبه 09 تیر 1389, 21:24 عصر
اتفاقا کار کردم دوست عزیز که اظهار نظر کردم .
میدونید با کاری که الان انجام میدید چه فشاری روی برنامه و بانک اطلاعاتی تحمیل می کنید .
شما میگید یعنی اگر سیستم اول یک اطلاعاتی رو ثبت کنه سیستم دوم حتما باید یک بار از بانک خارج بشه و دوباره به بانک برگرده تا بتونه این اطلاعات رو ببینه ؟

اگر اینطور فکر میکنید ، جسارتاً کاملا در اشتباه هستید .

فقط با یک refresh اطلاعات جدید دریافت میشه .

اگر منظورتون چیز دیگه ای هست کامل تر بیان کنید تا ما هم استفاده کنیم .

موفق باشید ./