PDA

View Full Version : سوال: خروج از سایت توسط یک message box

reza4359
چهارشنبه 09 تیر 1389, 15:56 عصر
من میخوام وقتی روی login status برای خروج از سایت کلیک شد توسط یه message box که خودم طراحی کردم پیغام اطمینان از خروج صادر بشه باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

Behrouz_Rad
چهارشنبه 09 تیر 1389, 16:19 عصر
Message Box رو با jQuery طراحی کردی؟ در صورتی که پاسخت مثبته، می تونی به روال click کنترل Login Status نسبت بدی. یک نمونه استفاده ی ساده از دستور confirm به شکل ذیل هست:

$(function() {
$("#<%= LoginStatus1.ClientID %>").click(function() {
return confirm("Are You Sure?");
});
});

کنترل شما هم حتماً باید به طریقی تایید یا عدم تایید خودش رو برگشت بده.

موفق باشید.

reza4359
چهارشنبه 09 تیر 1389, 16:39 عصر
Message Box رو با jQuery طراحی کردی؟ در صورتی که پاسخت مثبته، می تونی به روال click کنترل Login Status نسبت بدی. یک نمونه استفاده ی ساده از دستور confirm به شکل ذیل هست:

$(function() {
$("#<%= LoginStatus1.ClientID %>").click(function() {
return confirm("Are You Sure?");
});
});
کنترل شما هم حتماً باید به طریقی تایید یا عدم تایید خودش رو برگشت بده.

موفق باشید.
message box یه تصویره

Behrouz_Rad
چهارشنبه 09 تیر 1389, 16:45 عصر
که اینطور.....

reza4359
چهارشنبه 09 تیر 1389, 20:13 عصر
که اینطور.....
حالا یعنی نمیشه؟

Behrouz_Rad
چهارشنبه 09 تیر 1389, 21:54 عصر
حالا یعنی نمیشه؟
چی نمیشه؟....

reza4359
پنج شنبه 10 تیر 1389, 14:35 عصر
نمیشه این کارو کرد یا اصلا یه message box نشون بده مثل همین سایت

Behrouz_Rad
پنج شنبه 10 تیر 1389, 15:52 عصر
دوست من تا زمانی که وقت کافی برای بیان دقیق کاری که قصد داری انجام بدی نگذاری، نمی تونی انتظار داشته باشی که من بتونم بهت کمکی کنم. شما سعی می کنی مشکلت رو در نیم خط توضیح بدی و واضح نمیگی. پس حتی اگر من حدس هم بزنم که مشکلت چیه، تا زمانی که از مشکلت دقیقاً مطلع نشم بهت پاسخی نمیدم.
باید طرز صحیح مطرح کردن سوال رو فرا بگیرید.

موفق باشید.

reza4359
جمعه 11 تیر 1389, 14:27 عصر
منظورم اینه یعنی نمیشه اصلا مثل همین سایت برنامه نویس وقتی روی خروج از سایت کلیک میکنیم یه message box نمایش داده بشه و اطمینان از خروج رو صادر کنه اگه روی (بله) کلیک شد خارج بشه و اگه روی(خیر) کلیک شد به ماندن در سایت ادامه بده. بهروز جان دیگه از این ساده تر نشد که تشریح کنم

Behrouz_Rad
جمعه 11 تیر 1389, 14:32 عصر
رضا جان مگر مثال confirm رو ندیدی که گذاشتم؟ اگر می خوای سفارشی باشه، خدا داده پلاگین های jQuery که در بخش jQuery نمونه های مختلفی معرفی شده.

موفق باشید.